Є вправи для різних рівнів підготовки — виберіть свій і почніть працювати над тілом.

1. Тренування від Ешлі Конрад

У десятихвилинної тренуванні вам пропонується виконати два кола з десяти вправ на прес. На кожну вправу відводиться 20 секунд, відпочинку між ними не передбачено. Спеціальні звукові сигнали дадуть зрозуміти, що пора перейти до нового руху.

Кому підійде: тренування досить інтенсивна, тому тим, хто переполз на килимок для занять прямо з дивана, буде дуже важко. Іншим варто спробувати.

Інвентар: без інвентаря.

Які вправи входять в тренування: різні варіації скручувань і планок. В якості бонусу в кінці вас чекають два кола сідничного містка і підйомів протилежних руки і ноги в позі на колінах — «берддог».

2. Жиросжигающая тренування на прес

Автор заявляє, що тренування жиросжигающая. Виконуючи її, дійсно доведеться витратити багато енергії. Кожну вправу пропонується робити за 20 секунд з аналогічним часом відпочинку. Але забудьте про лежання на килимку — відновлюватися ви будете активно. Для відпочинку тренер Джордан Йо в проміжку між вправами стрибає і бігає на місці з високим підніманням колін.

Кому підійде: всім.

Інвентар: пляшка води або гантель.

Які вправи входять в тренування: різні варіації скручувань і планок.

3. Пекельна тренування на прес

Тренер Брендон Картер пропонує виконати дев'ять вправ на прес. На кожне відводиться 20 секунд. Між вправами можна буде відпочити. Картер показує, як правильно виконувати рухи, а двоє помічників займаються разом з ним. Одна з них робить полегшений варіант вправ, які підійдуть для початківців.

Кому підійде: всім.

Інвентар: без інвентаря.

Які вправи входять в тренування: крім традиційних підйомів корпуса і планок, в програмі є і незвичайні вправи. Наприклад, віджимання «супермен» припускають, що ви будете спиратися на ступні і витягнуті вперед руки і піднімати корпус за рахунок м'язів преса.

Читайте також  Жироспалююче тренування без обладнання по системі табата — і нехай м'язи горять

4. Танцювальна тренування для преса

Замість скручувань вас чекає 10 хвилин запальних танців, які активно задіюють м'язи корпусу. Головне — стежити, щоб прес працював в кожному русі.

Кому підійде: новачкам і любителям танцювати.

Інвентар: без інвентаря.

Які вправи входять в тренування: всі рухи засновані на скорочення преса і виконуються у вертикальному положенні. Серед них — бічні скручування стоячи, обертання стегнами і «змійка» тілом.

5. Тренування на прес по протоколу табата

Табата — це високоінтенсивний інтервальний тренінг, який дозволяє вичавити максимум користі за короткий час. Зазвичай вправа виконується протягом 20 секунд, 10 секунд відводиться на відпочинок. Ця тренування не виняток. Саме такі часові інтервали пропонує тренер Фанк Робертс. Всі вправи займуть всього 4 хвилини.

Кому підійде: всім.

Інвентар: без інвентаря.

Які вправи входять в тренування: звичайні скручування, V-скручування, росіяни скручування і «велосипед» з підйомом корпусу — всього чотири вправи.

6. Тренування від Памели Рейф

Виснажлива десятихвилинна тренування від Памели Рейф складається з двадцяти вправ, кожне з яких виконується протягом 30 секунд. Відпочинку між ними не передбачено.

Кому підійде: витривалим.

Інвентар: без інвентаря.

Які вправи входять в тренування: варіації скручувань і планок, в тому числі бічні планки.

7. Пілатес для преса

Коротка тренування на м'язи корпусу виконується повільно і вдумливо. Вам доведеться відмовитися від звичних ривків, які властиві вправ на прес, і уважно стежити за рухами.

Кому підійде: любителям неспішності.

Інвентар: без інвентаря.

Які вправи входять в тренування: варіації скручувань.

8. Калистеника для преса

Калистеника — система тренувань з власною вагою. Віктор Санчиз пропонує кілька вправ, які допоможуть накачати прес без обтяження. Вам залишиться обрати зі списку 4-5 рухів і робити їх 4-5 разів на тиждень.

Читайте також  Вправа берпі — що це і в чому його користь? Покрокова техніка виконання

Кому підійде: підготовленим спортсменам.

Інвентар: турнік і бруси.

Які вправи входять в тренування: «стільчик» і варіації підйомів ніг.