Ну, нарешті! Я знайшла той засіб, який необхідний любителям солодощів, як ніщо інше. Це блокатор вуглеводів! Ні, ви уявляєте — тепер зрив у вигляді печива-тістечка не тягне за собою жахливих наслідків у вигляді тижневих зажорів, та й самі вони не позначаються на фігурі.

Я думаю, багатьом відома ситуація, коли пара тижнів на дієті перетворює людину в цукрового маніяка — хочеться всього, що обіцяє хоча б трохи солодокого. І я не раз стикалася з такою проблемою — начебто процес запущений, кілограми повільно, але вірно йдуть. Здавалося б, насолоджуйся результатами і предвкушай ще більших успіхів, але ні — ті спокуси, що чатують на кожному куті, або, що ще образливіше, нечесні ігри гормонів, змушують рухатися навіть саму ледачу дупу і несуть її в магазин до струнких рядів булочок і печеньок. Скільки разів битва з спокусами була програна...

Але ось, на моєму життєвому шляху зустрівся засіб, який обіцяв блокувати засвоєння вуглеводів і при своєчасному вживанні пари капсул. Поставилася я до цього обіцяння скептично, але спробувати все ж вирішила.

Вживати екстракт білої квасолі від MyProtein потрібно за 20 хвилин до їжі в кількості 2х капсул. У день можна вживати не більше 6 капсул.

І знаєте, я все-таки помітила ефект. Ні, я не пустилася у всі тяжкі, не стала згрібати з полиць магазину все, що потрапило на очі. Я стала вживати екстракт білої квасолі перед застіллям (які, як не крути, є в нашому житті) і у випадках, коли дуже вже хотілося чогось на зразок піци або пасти.

Головний показник для мене — відсутність реакції організму у вигляді приросту на наступний день після таких ось бенкетів. Це ж чудово вставати вранці на ваги і ту ж вагу, що і вчора, знаючи, що вчора дозволила собі зайвого. Адже ви згодні? Загалом, якщо у моїх стражданнях ви впізнали себе, думаю і вам доведеться за смаком це блокатор вуглеводів з екстрактом білої квасолі.

Читайте також  Як схуднути за допомогою активованого вугілля - методики та відгуки

Хочу уточнити, що працює цей засіб зі складними вуглеводами, з простими цього не станеться. Все це обумовлено тими процесами, які відбуваються в організмі під час поглинання складних і простих вуглеводів — вони різні. Блокатор діє саме на ті, які не дозволяють засвоюватися складних вуглеводів.

Складні вуглеводи, для прикладу: рис, макарони, гречка, борошно, картопля тощо Прості вуглеводи: цукор, фрукти, шоколадки, цукерки, морозиво, газована вода, так і все, що містить цукор або фруктозу.

Якщо цікаво дізнатися трохи більше про хімічних процесах, скажу, що екстракт білої квасолі блокує вироблення амілази, яка в свою чергу повинна була розщеплювати вуглеводи. Немає амілази — складні вуглеводи не засвоюються.

Загалом, якщо вас чекає застілля, або просто дуже хочеться чого-небудь недієтичного — сміливо розраховуйте на цей блокатор вуглеводів.