У боротьбі за струнку фігуру регулярні фізичні навантаження будуть набагато ефективніше виснажливих дієт. Обертання обруча – це нескладний вид вправи, який при щоденному повторенні допоможе вам не тільки позбутися від зайвих кілограмів, але і додасть фігурі витончену і жіночну форму.

Навчитися крутити обруч нескладно, але, щоб заняття дали результат, важливо дотримуватися при цьому кілька правил. Перш за все, необхідно вибрати відповідний розмір хула-хупа.

Чим вище ваш зріст, тим більше повинен бути діаметр кола. Ідеальний обруч – той, який буде доходити до стегна, якщо ви поставите його поруч з собою на підлогу. Для початку краще вибрати обруч легше, тому що на шкірі, що не звикла до такого роду дії, будуть з’являтися синці, і чим важче обруч, тим їх буде більше. Щоб уберегти себе від синців, можна обмотати талію рушником або просто займатися в одязі із щільної тканини.

Базова техніка

Якщо ви ніколи раніше не пробували крутити хула-хуп, можна для початку зробити кілька кругових рухів, притримуючи його руками. Після необхідно освоїти техніку обертання обруча:

  • Прийміть правильне вихідне положення: спина пряма, ноги обов’язково повинні бути зведені разом. Якщо ноги будуть розставлені, то ефект буде “розсіюватися” по всьому тілу.
  • Розведіть руки в сторони або стисніть в замок за головою: так ви максимально сконцентруєтеся на русі талії.
  • Виконуйте обертальні рухи тільки живіт, груди і таз повинні залишатися нерухомими, інакше вправа буде неефективним.
  • Намагайтеся окреслювати животом невеликі кола.
  • Крутіть обруч тільки в одну сторону – за годинниковою стрілкою.

Перед початком вправ зробіть невелику гімнастику-розминку: вона допоможе вам привести м’язи в тонус і розігріти їх. Підійдуть будь-які прості вправи – присідання або нахили вперед і в сторони. Щоб крутити обруч було не нудно, можна включити улюблену музику або цікавий фільм: так ви поєднайте приємне з корисним.

Не рекомендується обертати обруч ні на голодний, ні на повний шлунок. Оптимальний інтервал між вправами і прийомом їжі – 2 години. Комусь зручніше займатися вранці, а хтось віддає перевагу фізичні навантаження ввечері. Якщо ви відноситеся до другої категорії людей, то спробуйте крутити обруч за годину до того, як відправитися до сну. У такому разі легка втома допоможе вам швидше заснути.

Уважно стежте за ритмом обертання. Не задавайте занадто швидкий темп, інакше ви швидко втомитеся. Якщо ви помітите, що обруч поступово з’їжджає вниз, почніть рухатися швидше і злегка збільште амплітуду обертальних рухів, щоб знову повернути його на талію.

Починати можна з 20-30 хвилин в день, поступово збільшуючи час тренування. Коли синці і хворобливі відчуття пройдуть, можна підсилити навантаження і обертати більш важкий хула-хуп. Ви можете спробувати крутити два обруча одночасно, але при цьому дуже важливо стежити, щоб вони оберталися синхронно, як один.

Багато дівчат мріють схуднути. Можливо схуднення за допомогою активованого вугілля?

Пивні дріжджі – чудова добавка, що очищає весь організм.

Масажні обручі

Кращого результату допоможуть добитися масажні обручі. Вони важче, ніж звичайні, тому сприяють зміцненню м’язів, і завдяки своїй конструкції впливають на жирову клітковину, змушуючи ненависні зайві сантиметри ще швидше покидати талію.

Моделі масажних обручів вагою більше 1,2 кг мають вбудовані магніти, які збільшують доступ кисню в кров, покращують роботу серцево-судинної системи і кишечника і прискорюють обмін речовин.

Вагітним жінкам, людям похилого віку і тим, у кого є травми, займатися з важкими масажними обручами не рекомендується; жінкам, які перенесли кесарів розтин, вони строго протипоказані.

Додаткове навантаження

Коли ви відчуєте себе в поводженні з обручем досить впевнено, можна розширити комплекс вправ для поліпшення результату. Наприклад, спробуйте, не припиняючи крутити обруч, зробити кілька кроків убік. Це допоможе поліпшити координацію руху.

Обруч також можна використовувати для того, щоб зменшити обсяги не тільки талії, але і стегон. Для цього потрібно обертати його, то опускаючи приблизно до рівня колін, то знову піднімаючи на талію і трохи вище, до грудей.

Без підготовки це, напевно, буде непросто, тому що на опуклих стегнах змінюється амплітуда обертання, і обруч падає, але разом з регулярними тренуваннями прийде і вправність.

Закріпимо вищесказане

Таким чином, для того, щоб привести себе у форму з допомогою обруча, вам потрібно:

  • вибрати хула-хуп, що підходить вам по зростанню і рівня підготовки;
  • виконувати вправу не всім тілом, а лише животом, здійснюючи невеликі обертальні рухи за годинниковою стрілкою;
  • поступово збільшувати складність і тривалість занять,
  • поєднувати обертання обруча з додатковими вправами.

Плюси і мінуси

До позитивних сторін можна віднести безпеку і простоту вправ – навчитися крутити обруч може і літня людина, і маленька дитина. Також варто відзначити комплексний вплив занять з обручем: це і зниження ваги і поліпшення роботи організму, і формування привабливих ліній фігури.

Однак деякі мінуси в обертання хула-хупа теж є. По-перше, ця методика ефективна, але не найінтенсивніша. Якщо ви ходите швидкого зниження ваги, то вам необхідно поєднувати заняття з обручем та інші види фізичних навантажень, а також дотримуватися щадної дієти. По-друге, до мінусів відносяться і вже згадувані вище синці – мабуть, єдині недоліки обертання обруча.

На закінчення представляємо вам відео, в якому досвідчений тренер Кристабель Замор розповідає як правильно займатися з обручем: від простих рухів до енергійних танців. Це весела вправа не тільки розвиває м’язи черевного преса і робить талію стрункішою, але і дозволяє спалювати до 600 калорій за годину тренування.

1 Comment
Залишити відповідь