У боротьбі із зайвими кілограмами багато жінок йдуть на неймовірні жертви, дотримуються строгі дієти і годинами пропадають в тренажерних залах. Однак не завжди результат таких поневірянь досить відчутний, дуже часто стрілка ваг ніяк не хоче рухатись у бік зменшення, а сантиметри з талії не йдуть.

Ефективним помічником може бути не тільки спорт і обмеження в їжі, але і спеціальні добавки, які сприяють швидкому розщепленню підшкірного жиру і формуванню стрункої і спортивної фігури. Серед них можна виділити казеїновий протеїн – джерело повільно засвоюваного білка, який надовго позбавляє від відчуття голоду і забезпечує швидке зниження ваги.

Що таке казеїн і в чому його користь для організму жінки

Казеїн – це відмінна альтернатива яєчним або сироватковим протеїнів, на які у багатьох людей алергія. Він повільно розщеплюється і перетравлюється в шлунку, тому тривалий час забезпечує організм корисними амінокислотами, зменшуючи при цьому апетит. Відмінною особливістю цієї добавки є підвищений вміст кальцію, який не тільки забезпечує здоров'я кісток, але і допомагає втратити зайві кілограми.

Казеїновий протеїн виходить з молока шляхом його створаживания. При чому процес виробництва проходить без хімії або термічної обробки, тому всі корисні речовини і якості зберігаються. Також варто враховувати, що натуральне молоко містить крім казеїну масу вуглеводів і жирів, тому його пити в чистому вигляді ніяк не сприятиме швидкому схудненню.

Казеїн має масу незаперечних переваг, які роблять його однією з основних добавок для ефективного схуднення. Він з успіхом виконує цілий ряд функцій:

  • пригнічує апетит завдяки здатності повільно перетравлюватися;
  • забезпечує розщеплення жирових відкладень;
  • прискорює синтез м'язових білків;
  • допомагає швидкому відновленню сил після тренувань;
  • прискорює обмінні процеси в організмі.
Читайте також  Глюкозамін у спорті: для чого потрібен і як його приймати

Як приймати казеїновий протеїн

Казеїн чудово стимулює розпад жирових тканин і на довгий час рятує від почуття голоду, тому ця добавка може прийматися навіть перед сном. Розчиняють казеїн в молоці або звичайній воді, а щоб було смачніше, можна додати трохи ванілі, какао або сиропу. Для ефективного схуднення коктейлі з казеїном варто пити 3-4 рази в день перед їжею. Відчуття ситості після прийому такого коктейлю може тривати до семи годин, а отже шкідливі для фігури вечірні або нічні перекуси виключаються.