Щоб підняти тонус і поліпшити спортивну форму, не обов'язково відвідувати спортзал. Достатньо кілька хвилин провести в аеротрубі. Аэротруба — це тренажер, який впливає на всі групи м'язів і зміцнює вестибулярний апарат. Раніше він був доступний тільки космонавтам і льотчикам, сьогодні займатися в аеротрубі може кожен.

Чи можна схуднути в аеротрубі?

Вважається, що схуднути можна, регулярно займаючись спортом. Однак, якщо часу на тривалі тренування ні, досить провести кілька хвилин у аеротрубі. У тренажері можна скинути зайві кілограми, це вже доведено. Багато людей, які всерйоз захопилися польотами в тренажері, змогли позбавитися від зайвої ваги. При цьому їм не прийшлось потіти в спортзалі або бігати. Практика показує, що чотири хвилини в тренажері замінюють повноцінну годинне тренування у фітнес-клубі.

Секрет ефективності таких занять гранично простий. Під час польотів в аеротрубі спортсмен знаходиться в стані невагомості — його піднімає повітряний потік. Однак у стані невагомості доводиться напружувати практично всі групи м'язів. Вони отримують потужну навантаження, яку складно забезпечити в природних умовах. Схуднення починається з невеликих змін ваги. Якщо відвідувати тренажер протягом півроку, то можна втратити 10-15 кг, а іноді і більше.

Зміст

Це корисно?

Польоти в аеротрубі, безумовно, корисні для організму. У природних умовах вкрай складно тренувати вестибулярний апарат. В аеротрубі це відбувається без використання додаткових пристосувань. Займається може також практикувати гімнастику, робити трюки, імітувати стрибки з парашутом. Після кожного заняття можна помітити, як напружені м'язи — вони інтенсивно працювали, хоча спортсмен не піднімав тяжкості і не робив складних вправ.

 

Читайте також  Головні причини, чому зростає живіт у жінок до і після 30-40 років

В аеротрубі ви розвиваєте м'язовий корсет без використання тренажерів і снарядів. Тіло, відірване від землі повітряним потоком, прагне знайти опору. Спочатку це незвично, але задоволення від занять всі новачки отримують з першого польоту.

Які м'язи задіяні

Під час таких тренувань навантаження отримують практично всі м'язи. Ви можете помітити після польоту, що прес став більш твердим, а м'язи спини зміцнилися. Також інтенсивно працюють м'язи ніг і рук. Якщо ви виконуєте під час польоту трюки, то всі м'язи працюють в інтенсивному режимі.

В аеротрубі отримує навантаження і серцевий м'яз, що сприяє її зміцненню. Заняття на тренажері замінять повноцінне кардіотренування. Більше не потрібно потіти на біговій доріжці або змушувати себе бігати вранці в будь-яку погоду. Кілька хвилин в аеротрубі забезпечать високий м'язовий тонус, чудове самопочуття і море адреналіну.

На силових тренажерах багато м'язових груп опрацювати практично неможливо. В аеротрубі вони напружуються. Отримують навантаження навіть ті м'язи, які знаходяться дуже глибоко. Тому аэротруба допоможе поліпшити форму і новачкам, і досвідченим спортсменам. Під час такого навантаження спалюються калорії, і ви худнете. Щоб отримати чудовий результат, варто поєднувати тренування з правильним раціоном.

Чи є обмеження?

При відвідуванні аеротруби є певні обмеження. Займатися на тренажері можна:

  • при вагітності;
  • при алкогольному та наркотичному сп'янінні;
  • при наявності серйозних захворювань (серця, судин);
  • якщо у новачка були травми хребта.

Діти до занять допускаються мінімальний вік залежить від наявності екіпіровки конкретного розміру. Одні клуби дозволяють літати з 3 років, інші — з 6. Можна літати разом з дитиною — це відмінний спосіб порадувати дитя і доставити йому задоволення.

Проблеми з польотами можуть виникнути, якщо надмірна вага дуже великий, і у новачка вже виникли проблеми з судинами і серцем, чи є діабет та інші серйозні захворювання. При великому надмірній вазі потрібно нормалізувати стан, а потім відвідувати аеротрубу.

Читайте також  Позбавляємося від підшкірного жиру на животі — правила, які допоможуть спалити його напевно

 

Як схуднути при великій надмірній вазі

Якщо у вас багато зайвих кілограмів, то треба спочатку схуднути і нормалізувати вагу. Зазвичай найбільш проблемні кілограми — останні. Саме від них ви легко позбавитеся під час занять в трубі. Звичайні дієти і заняття у фітнес-клубі тут допомагають слабо, а тренажер навантажує глибокі шари м'язів і спалює зайві калорії.

Якщо ви будете постійно відвідувати аэротрубу протягом півроку, то зможете помітити позитивні результати. На кожному тренуванні за 5 хвилин ви втратите більше калорій, ніж якщо будете бігати або потіти у фітнес-клубі. Польоти в аеротрубі — оптимальне рішення навіть для людей, у яких зовсім немає зайвого часу на заняття спортом. До речі, такі тренування абсолютно безпечні.