Гейнер – це популярна спортивна добавка, основними компонентами якої є протеїни і вуглеводи. Вона використовується, в основному, для нарощування м'язової маси і як замінник харчування. Досвідчені спортсмени п'ють гейнер відразу після тренування, щоб закрити білково-вуглеводне вікно.

Сьогодні в спортивних магазинах можна зустріти велику кількість різноманітних добавок, які відрізняються не тільки за ціною, але і за якістю інгредієнтів. При виборі хорошого гейнера для набору м'язової маси слід звернути увагу на склад, зокрема, на білкові і вуглеводні компоненти.

У правильному гейнері зазвичай міститься концентрат сироваткового протеїну або білкова суміш. Коктейлі з соєвим протеїном не користуються популярністю серед спортсменів, так як мають слабкий амінокислотний склад.

Також професіонали рекомендують звернути увагу на вуглеводну складову гейнера. Добавки з швидкими вуглеводами – мальтодекстрин, крохмаль, декстроза – дають швидке насичення, але при цьому провокують викид інсуліну в кров. Вже через годину після прийому гейнера ви відчуєте напад голоду і занепад сил. Такі коктейлі добре підходять для худих спортсменів з ектоморфним типом статури.

Коктейлі зі складними вуглеводами довго розщеплюються в організмі, не викликають різкого підвищення рівня цукру в крові, надовго заряджають енергією і втамовують голод. Вони підходять спортсменам з різними типами фігури, тому що допомагають наростити м'язову масу при мінімальній кількості жирової.

Щоб не заплутатись серед безлічі банок в спортивному магазині і вибрати дійсно якісний продукт, ми склали топ-10 кращих гейнерів для набору м'язової маси.

  1. MASS GAINER PRIME KRAFT – здається, єдиний продукт на ринку, який містить складні вуглеводи, а зокрема ізомальтулозу – дисахарид природного походження, який тривалий час розщеплюється в кишечнику і не викликає стрибків інсуліну в крові. В якості білкового компонента використовується концентрат сироваткового білка високої міри очищення. Якщо при виборі конкретного гейнера в пріоритеті якісну сировину і наявність корисних складних вуглеводів в складі, то цей продукт те, що потрібно!
  2. В основі MASS-TECH PERFOMANCE SERIES MUSCLE TECH лежить мультіфазний вуглеводний комплекс, що включає прості і складні вуглеводи, і суміш протеїнів. Коктейль збагачений креатином і має хороший амінокислотний профіль.
  3. SUPER MASS GAINER DYMATIZE – це білково-вуглеводний комплекс від відомої американської компанії. Має багатий амінокислотний склад, так як містить суміш протеїнів. Основним компонентом є мальтодекстрин – продукт неповного гідролізу крохмалю, має високий глікемічний індекс. Не рекомендується вживати спортсменам, які швидко набирають зайву вагу.
  4. Вітамінний UP YOUR MASS MHP містить комплекс складних вуглеводів, висівки і вітамінно-мінеральну суміш. Білкова складова представлена комплексом швидких і повільних протеїнів. До недоліків гейнера можна віднести його трудноусваиваемость з-за вмісту клітковини і глютену.
  5. MASS EFFECT REVOLUTION SAN – багатокомпонентна суміш, що містить комплекс протеїнів і вуглеводів з різним періодом вивільнення поживних речовин. Склад посилений глютамином і креатином.
  6. Вітамінний TRUE-MASS BSN – высоковуглеводний продукт, в основі якого кілька видів білка, мальтодекстрин і вівсяна мука.
  7. Купити SERIOUS MASS OPTIMUM NUTRITION містить якісний білковий комплекс і вітамінно-мінеральну суміш. Але, як і в попередньому продукті, в якості вуглеводної складової використовується мальтодекстрин.
  8. MUSCLE JUICE REVOLUTION 2600 ULTIMATE NUTRITION – американський гейнер від знаменитого бренду. У складі декілька видів білка, омега-3, глютамінова кислота і суміш швидких вуглеводів.
  9. REAL GAINS від UNIVERSAL NUTRITION – класичний гейнер з комплексом протеїнів і швидких вуглеводів в складі. Коктейль збагачений інсуліном і лляною олією.
  10. WEIDER MEGA MASS 4000 – популярний гейнер від німецького виробника з досить слабким складом. Містить швидкі протеїни, декстрозу, фруктозу і крохмаль.
Читайте також  Робоча програма «100 віджимань за 6 тижнів» для чоловіків

Тепер ви знаєте, який вітамінний гейнер краще вибрати для набору м'язової маси і поліпшення спортивних показників. Бажаємо продуктивних тренувань!