Хочете досягти високих результатів у спорті? Тоді вам потрібно переходити на спеціальне спортивне харчування, купуючи продукцію відомих брендів.

Амінокислоти, протеїни, комплекси вітамінів і мінералів

Вибір спортивного харчування дуже широкий, недосвідченому атлету буває складно визначитися – які комплекси вживати, а від чого поки варто відмовитися. Фахівці рекомендують початківцям спортсменам базові продукти, що забезпечують основу для росту м'язової маси:

  • амінокислоти BCAA;
  • протеїн;
  • мінеральні та вітамінні комплекси.

Магазин спортивного харчування пропонує широкий вибір продуктів від надійних світових брендів, здійснюючи доставку товарів по Києву і всій території України. Це зручно, ви зможете замовляти необхідне харчування на будинок, заощаджуючи час і гроші, отримуючи якісну продукцію.

Амінокислоти BCAA є незамінними для спортсмена, вони покращують процес обміну речовин і прискорюють виробництво білка організмом, а також беруть участь в процесі будівництва м'язів.

Протеїн – це спеціальна добавка, яка допомагає набрати чисту м'язову масу. Запитайте будь-якого досвідченого атлета: яка речовина є фундаментом для росту м'язів? І він відповість вам, що це гейнер, тому спортсмену неодмінно потрібно включити його в свій раціон.

Мінеральні і вітамінні комплекси не грають ролі в наборі м'язової маси, їх завдання полягає в тому, щоб наситити організм необхідними корисними речовинами. І оскільки організм спортсмена постійно працює на знос і відчуває високі навантаження, прийом комплексів обов'язковий.

Гейнери, передтренувальні комплекси та дієтичне харчування

Гейнер – це джерело калорій, що допомагає швидше набрати м'язову масу. При виборі конкретного гейнера враховуйте, що деякі продукти включають в себе великий обсяг вуглеводів, тому потрібно орієнтуватися на власну фізичну форму, особливості тренувань та інші фактори.

Предтренировочные комплекси – це ще один різновид спортивного харчування, що складається з безлічі компонентів. Завдання комплексів в тому, щоб забезпечити організм спортсмена необхідним зарядом енергії і зняти втому, допомогти легше переносити важкі й інтенсивні навантаження.

Читайте також  Як схуднути за допомогою активованого вугілля - методики та відгуки

Дієтичне харчування допоможе спортсмену швидше поповнити запаси вітамінів, вуглеводів і інших корисних речовин. У цю категорію входять різні продукти, але особливу популярність у атлетів отримали протеїнові батончики, прекрасно підходять для швидкого і корисного!

Вибираючи батончик, вивчіть його складу, є продукти з високим вмістом білків і вуглеводів, низькокалорійні (для тих, хто бореться із зайвою вагою), злакові та ін.