У додатку доступно понад 70 вправ і чотири унікальних комплексу.

Яким би видом спорту ви не займалися, вам не обійтися без вправ на розтяжку. Вони готують м'язи до навантажень, що допомагає досягти більш високих результатів і уникнути травм. Не менш корисна розтяжка для початківців любителів спорту або людей похилого віку, які хочуть зберегти свою фізичну форму.

Однак далеко не всі любителі спорту приділяють достатньо уваги стретчінгу. Багатьом здається, що якщо зробити кілька кругових рухів помахати руками і ногами, то цього достатньо. Ні, насправді тут теж є свої тонкощі. Освоїти їх допоможе програма «Вправа для розтяжки».

Насамперед необхідно вибрати комплекс вправ. В даний час їх чотири — як для всього тіла, так і для окремих зон. Після цього потрібно вказати тривалість тренування.

Зверніть увагу на перемикач Randomize Workout, який дозволяє виконувати вправи в довільному порядку. Це сподобається тим користувачам, кому швидко набридає повторюється на кожному тренуванні послідовність рухів.

Кожна вправа супроводжується відеодемонстрацією техніки виконання. Тривалість за замовчуванням становить 30 секунд, змінити цей параметр у безкоштовної версії можна.

Зате є можливість вказати свій зріст і вагу, щоб програма правильно розраховувала витрачені вами калорії. Не забудьте включити інтеграцію з сервісом Google Fit, щоб туди пересилалися дані про вашої фізичну активність.

Для відстеження статистики у додатку є календар, в якому відображаються ваші заняття. А щоб ви не забували про нових тренуваннях, можна запрограмувати появу повідомлень.

Завантажити
QR-Code

Вправа для розтяжки

Розробник:

Martin Mazanec

Ціна:
Безкоштовно

Читайте також  Список найбільш ефективних вправ для сідниць