Час невблаганно, чим старшою стає людина, тим менш еластичною і підтягнутою стає шкіра. Позбутися від другого підборіддя можна, якщо систематично робити гімнастику для лиця, щік і шиї в домашніх умовах.

Якщо продовжити молодість тіла вдається за допомогою фізичних навантажень і систематичних тренувань, то особа і шия вимагають особливого підходу. Наявність складок в області обличчя і шиї – дефект, актуальний не тільки для жінок, але і для чоловіків.

Зіткнувшись з проблемою, кожен задається питанням, як прибрати складочки і зміцнити м’язи обличчя? Які руху найефективніші для підтяжки овалу, і як їх правильно виконувати, можна дізнатися, вивчивши опис технік і алгоритм дій в картинках нижче.

Природа появи складок і зморшок

Щоб підібрати кращі вправи для позбавлення від другого підборіддя, необхідно зрозуміти, чому з’являється проблема, що є першопричиною. Косметологи, лікарі і тренера пояснюють, що дана складка – це скупчення м’яких тканин в області підборіддя. Виникає дефект з найрізноманітніших причин. Найпоширенішими факторами можна назвати:

  • Генетичну схильність . Форма обличчя, колір очей і волосся, будова носогубної зони і т. Д. – все це передається нам від батьків. Якщо у родичів є схильність до подвійного підборіддя, то висока ймовірність того, що і у вас з’явиться така проблема.
  • Вікові зміни . З віком колагену, який міститься в клітинах епідермісу, стає все менше. Шкіра стає сухішою, з’являються зморшки і різні обвисання, внаслідок яких виникають підборіддя складки.
  • Після інтенсивного збільшення ваги або швидкого схуднення особи . У повних людей подвійний підбірок можна побачити часто, але не всі знають, що при різкій втраті ваги розтягнута шкіра обвисає, створюючи подібний ефект.
  • Хронічні захворювання . Люди з цукровим діабетом і хворобами ендокринної системи можуть виявити у себе складки на шиї, тому важливо систематично відвідувати лікарів і проходити комплексний медичний огляд.

Звичайно, найпоширенішою причиною появи другого підборіддя є неправильний спосіб життя. Люди більшу частину часу проводять в сидячому положенні за комп’ютерами, їдять шкідливі продукти , мало гуляють на свіжому повітрі, що і призводить до раннього старіння, різних захворювань і ожиріння.

Тренінг і його особливості

Перед тим як почати виконувати вправи від другого підборіддя, завжди необхідно робити зарядку, щоб розігріти м’язи, розробити суглоби і хрящі. В якості розминки підійдуть руху щелепою «вперед-назад» і «вліво-вправо». 8-10 повторень буде достатньо, щоб підготувати м’язи до роботи. Пам’ятайте, що обертання повинні бути плавними і акуратними, без різких рухів і ривків.

Підтягнути шкіру і усунути складки на підборідді і шиї за тиждень не вийде. Щоб прибрати дефект, необхідно час і наполеглива праця. Найпростіші і дієві вправи для підтягування овалу обличчя в боротьбі з подвійним підборіддям це:

  • «Ківш». Необхідно відкрити і округлити рот, нижню губу втягуємо, як би чіпляючись за щелепу. Можна уявити, що ви зачерпує воду. Алгоритм дій – опускаємо голову, «зачерпує воду», закриваємо рот і піднімаємо голову вгору. Рух виконуємо 5-7 разів.

  • Для прибирання другого підборіддя практикуйте вправу під назвою «дотягнися до носа». Іноді 2 складки в області підборіддя з’являються через ослабленою під’язикової м’язи. Щоб її зміцнити, треба відкрити рот і максимально висунути язик, а потім постаратися доторкнутися їм до кінчика носа. Губи під час вправи повинні бути розслаблені. Виконуємо 5 разів.

  • Для усунення м’яких тканин на підборідді і підтяжки овалу обличчя, робіть наступне – повертайте голову в бік і максимально висуваємо нижню щелепу вперед. Зробивши рух 2-3 рази, виконуйте повороти в іншу сторону. Здійснюючи рух, необхідно відчувати, як напружуються м’язи шиї.

  • «Цілуємо велетня». Вправа зводиться до того, що необхідно підняти голову вгору і витягнути губи в трубочку, як для поцілунку. Фіксуємо положення на 8-10 секунд і повертаємося у вихідне положення. Виконуємо 5 разів.

  • «Сила опору». Поставте під підборіддя два кулака, і починайте відкривати рот. Руки повинні прагне тримати щелепи закритими. Рухаючись наперекір силі, вважайте до 3, потім 3 секунди розслаблення. Число повторень варіюється в межах 5-7 разів.

  • Проти зморшок і складок на обличчі допоможе посмішка. Стисніть зуби і максимально широко посміхніться. Кінчиком язика натисніть на небо. У м’язах підборіддя повинно виникнути напруга. Фіксуємо позицію на 5 секунд, повторюємо вправу 5 разів.

Будь-які розтяжки, обертання і руху, що стимулюють роботу мускулатури в області шиї і підборіддя, можна використовувати для видалення такого естетичного дефекту, як подвійне підборіддя. Пробуйте різні варіанти, тренуйтеся постійно по 15-20 хвилин в день, і результат не змусить себе чекати.

Так само дивіться відео Олени Малишевої:

Додаткові заходи боротьби

Щоб швидко усунути друге підборіддя, потрібні не тільки тренування. Важливо змінити принципи життя, переглянути раціон, відмовитися від шкідливих продуктів і ввести в меню більше овочів і фруктів, більше часу проводити на повітрі, знайти хобі (йогу, спорт, велосипед).

Відгуки чоловіків і жінок свідчать про те, що в якості профілактичного заходу прекрасно себе зарекомендував контрастний душ. Під час водних процедур наведіть струмінь води на зону шиї і декольте, міняйте натиск і температуру. Не забувайте про легке масажі.

Можна залучити до процедури фахівця або навчитися техніці самостійно. Професійний масаж поліпшить кровообіг і лімфотік, дозволить продовжити пружність шкірі і молодість організму в цілому. Розтирати обличчя треба ніжними круговими рухами від мочок вух до підборіддя. Найкраще масажувати обличчя перед сном. Після процедури скористайтеся пом’якшувальною живильним кремом.

Не забувайте про косметичних процедурах. Робіть маски, наносите скраби, обгортання. Можна використовувати народні рецепти і поради, або вдатися до промислових засобів. Кожен варіант ефективний по-своєму.

Сучасні технології і наука допомогти вам вирішити проблему подвійного підборіддя хірургічним шляхом. Також сьогодні практикуються різні інноваційні методики: лімфодренаж, міостимуляція, ліфтінгові процедури і т. Д. Всі вони дозволяють отримати видимий ефект, але мають один суттєвий недолік – це їх вартість.

Залишити відповідь