Сьогодні ми дамо відповідь на питання, яке мучить не одну дівчину – як швидко висушити лак на нігтях? Нерідко представниці прекрасної половини людства стають заручницями ситуації, коли за 5 хвилин їм треба привести свої ручки в порядок, а часу на це просто немає. Якщо ви саме в такому положенні, то наші Лайфхак – це те, що вам потрібно.

перевірені способи

Існує досить багато рецептів, що дозволяють оперативно висушити звичайний лак для нігтів в домашніх умовах. Багато з них, м’яко кажучи, нетрадиційні і незвичайні. Але всі вони перевірені на практиці, і гарантують, що дівчині вдасться швидше висушити покриття на нігтях без лампи.

Взяти на замітку всі наступні методи:

Нанесіть засіб тонким шаром . Краще зробити три покриття з перервою в три хвилини, ніж один товстий шар. Він буде дуже довго сохнути, але в кінцевому підсумку залишиться «сирим» і при найменшому торканні покриття пошкодиться, що може сильно зіпсувати настрій. А послідовне нанесення в 3 шари забезпечить швидке і якісне висихання.

Використовуйте закріплювач або сушку . Придбати їх можна в будь-якому магазині. Такі засоби не тільки скорочують час висихання покриття, але і дозволяють зберегти привабливий манікюр максимально довго.

На допомогу при екстреної сушінні дому буде приведений холодна вода . Перед тим як фарбувати нігті, наберіть в мисочку холодну воду з крана, поставте її в холодильник або морозильну камеру, щоб ще знизити температуру. Опустивши нігті з лаком в холодну воду, ви зробите так, що за 1-2 хвилини ваш манікюр стане ідеальний.

Спробуйте використовувати фен . Чи можна феном висушити нафарбовані нігті? Так, але дуже важливо налаштувати пристрій на найнижчу температуру. Теплий або гаряче повітря буде мати зворотну дію, він тільки розм’якшити кольоровий шар.

Неординарний метод – застосування кулінарного спрея або сушка за допомогою соняшникової олії. Нафарбувавши нігті, нанесіть на них маслянисту рідину, почекайте пару хвилин і ретельно промийте під проточною холодною водою.

загальні рекомендації

Щоб ваш домашній манікюр зайняв мінімум часу, треба знати не тільки способи екстреної сушки, але і враховувати інші особливості, а саме:

  • світлі відтінки сохнуть швидше, ніж темні або з блискітками;
  • перед нанесенням покриття знежирте площу для роботи, для цього треба протерти її ацетоном;
  • старий густий лак вимагає більше часу для схоплювання, ніж «свіжий»;
  • перед процедурою підготуйте все необхідне;
  • наносити кожен шар треба максимально рівномірно, для цього вибирайте засіб з короткою пензликом;
  • перед нанесенням покладіть баночку на 10 хвилин в холодильник, відгуки свідчать про те, що охолоджене засіб сохне швидше.

Без фена, прасування і лампи для сушіння нігтів важко уявити собі життя сучасної дівчини. Але якщо знати кілька простих секретів і правил, то можна залишатися красивою і привабливою в будь-якій ситуації, навіть якщо під рукою немає необхідних речей.

Сподіваємося, що ви візьмете наші підказки «на озброєння» і поділіться секретами з подругами в соціальних мережах. Заздалегідь дякую. І до нових зустрічей

Залишити відповідь