Body ballet – це не зовсім класичний балет, та він включає ази балету і всю базу, але крім цього включає ще в себе елементи фітнесу і стретчинга. 

Боди балет – что это и чем отличается от классического балета - One Life  Львів

Він чудово підходить як для тих, хто просто хоче танцювати, так і для тих, хто стежить за своєю фігурою чи хоче схуднути чи підняти тонус м’язів. Часто можна зустріти визначення – балет для дорослих, тож боді балет ним і є. Це досить виснажливі тренування, тому спрямовані вони в основному на дорослу публіку.

З чого розпочався body ballet? Такий тип заняття створили для того, щоб усі балерини або балеруни, які зазнали якихось травм, могли б швидше повернутися до роботи і у великий балет, тому якоюсь мірою його можна назвати реабілітаційним видом занять. В Україні боді балетом займаються не так давно, взагалі його поділяють на два різновиди: танцювальний боді балет та фітнес боді балет. Перший спрямований переважно на танцювальну програму, а другий на спортивну. Завдяки певній схемі занять body ballet є корисним для будь-якого типу людей.

Із яких частин складається урок body ballet.

Як і звичайний урок класичної хореографії, цей урок також починається з класичної розминки, за цим слідує частина у верстата (екзерсис), кожен з елементів має певну назву та значення, після повного комплексу вправ у верстата, відбувається розтяжка за допомогою верстата. 

Боди-балет - Lovefit.ru

Після того як екзерсис закінчився учні переходять на середину зали де продовжують виконувати все ті ж вправи що і у верстата тільки вже без його допомоги, за тим настає частина зі стрибками і батманами (великими кидками ніг), яка називається – алегро, тому що виконується в рази швидше ніж усі попередні рухи.

Фіт боді балет – істотно відрізняється від звичайного класичного балету, на цьому уроці вправи біля верстата можуть взагалі бути відсутніми, більша увага спрямована на закачування всіх м’язів і розтяжку на килимках, можливі вправи з гантельками.

На що спрямовано body ballet?

Крім того, що такий вид тренувань дуже корисний для здоров’я, а саме для суглобів, сухожиль, серцевої та судинної систем, він також сприяє розробці всього опорно-рухового апарату, покращує поставу та зменшує ризик розвитку як серцевої недостатності так і виникнення різних хвороб опорно-рухової системи. , таких наприклад, як: остеохондроз, артрит, сколіоз, кіфоз, лордоз та багато ін.

Уроки боди-балета в Нижнем Новгороде по доступным ценам

Не раз спостерігаючи за балеринами ми спостерігаємо за їх крихкими та витонченими формами і хочемо собі такі, завдяки боді балету, правильному харчуванню та великому бажанню, це можливо.

Body ballet розробляє ваші стопи та сприяє виникненню підйомів, а також розробляє нижню та верхню виворотності, розкриває пах, сприяє пластичності та гнучкості спини на всі боки, розтягує всі сухожилля та розробляє суглоби, покращує координацію та баланс.

Залишити відповідь