Зон локального жиру у жінок з проблемами зайвої ваги кілька. Одна з них — жирові напливи над коліном. Буває і так, що навіть струнка зовні дівчина страждає від валиків над колінами. Впевнено можна констатувати, що цієї неприємності схильні всі типи жіночої фігури. Але як прибрати жир з колін?

Боротися з жировими відкладеннями слід комплексними методами. Але для початку варто засвоїти, звідки беруться ті самі напливи.

Зміст

Причина утворення жирових мішечків

Загальному здоров’ю жир в області колін не завдає особливої шкоди. Проблема, здебільшого, вважається естетично.. Колінний суглоб складається з кісток, сухожиль, зв’язок, хрящів. Але все приводиться в рух м’язами. Звідки ж з’являється жир? Він нагромаджується в проміжках між м’язовими волокнами та іншими частинами суглоба. Причин цьому може бути кілька.

 1. Вікові зміни в організмі. Чим старше, тим імовірніше поява жирових відкладень в проблемних місцях.
 2. Зміна гормонального фону. Це трапляється під час вагітності і відновлення після пологів, у період менопаузи. Збої можуть виникнути на тлі захворювань, в результаті стресу.
 3. Спадковість. Накопичення жиру в певних областях може бути закладено генетично.
 4. Похибки раціону. Коли великий відсоток в меню складають жирні, смажені, висококалорійні страви. Людина витрачає енергії менше, ніж споживає. Надлишки перетворюються на жирові відкладення.

Як вплинути на проблему допомогою харчування

Зони локального розміщення жиру неспроста називаються проблемними. Корекція в цих місцях вимагає зусиль і займає чимало часу. Хороші результати дає комплексний підхід:

 • правильне харчування;
 • кардіотренування;
 • навантаження на локальні м’язи;
 • масаж.

Щоб домогтися успіху в боротьбі з жировими відкладеннями в області колін, без раціонального підходу до харчування не обійтися. Стратегія дуже проста: харчуватися складними вуглеводами і білками, звести до мінімуму споживання жирів. Витрата калорій повинен перевищувати споживання. Налягайте на фрукти й овочі, виключити смажені страви, готові соуси, консерви. Перейдіть на злаковий хліб. Харчуйтесь частіше, але маленькими порціями. Пийте більше води, зменшіть сіль і цукор в раціоні.

Вправи для колін

Програму тренувань складаємо так, щоб навантаження йшла на певні м’язи ніг і впливала на жирові відкладення в потрібних місцях. Предваряем комплекс кардіо вправами: роботою з велотренажером, степами, стрибками на скакалці.

 1. Присідання з гантелями. Виконувати полуприсед, дотримуючись кут 90°. У нижній позиції затримуватися на кілька секунд. 4 підходи по 25 разів.
 2. Ходьба на колінах. Обов’язково підкласти гімнастичний килимок або рушник. Тримати спину прямо, голову не нахиляти. Починати слід з 30-40 секунд, поступово з кожним тренуванням збільшуючи час такої ходьби. Вправу можна робити не тільки щодня, але й кілька разів у день.
 3. «Велосипед». Класичне вправу з положення «лежачи на спині». Крутити педалі 50-60 разів у глибокій амплітуді.
 4. Випади вперед. Робити глибокі випади вперед поперемінно однією і іншою ногою. Затримуватися в нижньому положенні на 2-3 секунди, не торкаючись коліном підлоги.
 5. Зашагування на лаву. Діяти за принципом степов. Лава висотою 25-30 див. В руках утримувати гантелі по 2 кг. Виконувати 2 заходження по 15 разів.
 6. Берпі. Вправа виконується по-різному. Найпростіший спосіб — з положення «стоячи» прийняти присед, спертися руками об підлогу. За допомогою стрибка вийти в положення «планка». Зробити стрибок у зворотному напрямку. Випрямитися. Повторити не менше 10 разів.

В тиждень проводимо 3-4 заняття високої інтенсивності. Час відпочинку між підходами — не більше 60 секунд.

Щоб стимулювати спалювання жиру на колінах, під час душу розтирайте проблемні зони твердою щіткою. Добре допомагає медовий і простий масаж. Підтримку можуть надати і противоцеллюлитные креми. Менше, ніж через місяць ваші коліна стануть набагато стрункіші.

Залишити відповідь