Швидке і легке схуднення — це те, що цікавить багатьох людей, охочих скинути зайві кілограми. Хоча всі добре розуміють, що для стрункості необхідно правильно харчуватися, бути активним, вірити в свої сили і не зупинятися в середині процесу. Розглядаючи фотографії знаменитостей, хочеться знайти такий спосіб схуднення, який допоміг би виглядати завжди так привабливо, як і вони.

Тому секрети підтримання форми зірок, поради дієтологів та інших спеціалістів, які допомогли стати стрункими відомим акторкам, співакам та іншим знаменитостям — це завжди цікава тема. Дізнатися, як легко скинути набрані кілограми і завжди залишатися підтягнутим і здоровим, можна  на нашому сайті про фітнес та здоров’я.

Деяким допоможуть секрети ідеальної фігури відомої голлівудської актриси А. Джолі. Знаменитість вважає головним секретом стрункості підібрану фахівцями дієту, яка містить максимальну кількість білкової їжі і мінімум продуктів, багатих вуглеводами і жирами. Така дієта ідеальна для всіх, хто веде активний спосіб життя.

Харчування за Аткінсом

Дієта, якої дотримується актриса, щоб завжди залишатися стрункою, носить ім’я доктора Аткінса. Вона складається з трьох етапів: зниження ваги, його стабілізація та поступовий перехід до нової системи харчування, як щоденній дієті протягом усього життя.

  • На самому початку необхідно відмовитися від жирних продуктів і вуглеводів — борошняних виробів, ковбаси, жирного м’яса, солодощів, соусів.
  • На другому етапі ці продукти можна вводити невеликими порціями, але надалі їх можна вживати нечасто.

На першому етапі, коли відбувається найбільш активне схуднення, зразкове меню таке:

  • запечена риба з салатом з огірків і зеленим чаєм на сніданок,
  • гриби з сиром, варені яйця і зелений салат на обід.
  • Увечері можна з’їсти по 200 г цвітної капусти і м’яса.

Щадне схуднення Анджеліни Джолі

За описаною методикою Джолі вдається схуднути на три кілограми. Це щадна дієта, яка виключає суворі обмеження і не викликає погіршення самопочуття і проблеми зі здоров’ям. На кожному етапі можна підлаштовувати раціон під себе. До заключного етапу можна переходити, коли бажаний ефект досягнутий і необхідно закріпити успіх. В меню включаються всі продукти, які були раніше виключені і поступово збільшуються їх порції до звичних обсягів.

Так можна постійно підтримувати ідеальний вагу людям будь-якого віку. Щоб швидше отримати очікуваний ефект та закріпити його, Джолі радить постійно займатися улюбленим видом фітнесу і не припиняти тренування і після завершення дієти.

Залишити відповідь