Після активації цієї опції годинник точніше відстежувати ваші показники під час тренування.

Якщо ви постійно призупиняєте тренування, щоб годинник не враховували час відпочинку, то, швидше за все, часто забуваєте натиснути кнопку паузи і отримуєте неточні дані. Цього легко уникнути, включивши функцію автопаузи.

Для її роботи не потрібний GPS, тому вона доступна на всіх моделях смарт-браслетів під управлінням watchOS 3 і більш пізніх версій. А активувати опцію можна як за допомогою iPhone, так і безпосередньо через сам годинник.

Я  наприклад, ходжу з Apple Series 5 44mm GPS+LTE три тижні. Вони мені реально подобаються – за винятком автономної роботи.

До цього у мене чотири роки були Series 0, і різниця між ними і новою моделлю просто величезна, це майже зовсім інший девайс.

Проте, від минулого покоління відмінностей набереться не так багато. Завжди активний дисплей, компас і … в принципі, все.

На iPhone

  1. Відкрийте програму Apple Watch на iPhone.
  2. Перейдіть до «Мій годинник» → «Тренування».
  3. Знайдіть функцію «Автопауза для бігу» та увімкніть тумблер навпроти неї.

Тепер, якщо ви вирішили зробити перепочинок під час пробіжки, годинник автоматично призупинять тренування, щоб підвищити точність відстеження показників і не включати час на відпочинок в хронометраж.

На Apple Watch

  1. Відкрийте на годиннику «Налаштування» → «Основні».
  2. Перейдіть до пункту «Тренування» і відкрийте його.
  3. Увімкніть тумблер «Автопауза».

Раджу трохи подумати, перш ніж брати Series 5, якщо:

▹ у вас Series 3 , і їх малий дисплей цілком влаштовує
▹ ще не користуєтеся Apple Watch, але маєте айфон

Series 3 будуть актуальні ще пару років, але вже перестають отримувати нові функції в watchOS: в них може бути відсутня програма Шум, здебільшого нових циферблатів і поліпшень бездротового з’єднання.

Як годинник з повідомленнями та додатками вони як і раніше хороші. Просто технічна база потихеньку старіє, як і менший дозвіл дисплея, яке Apple планомірно виводить з порядку розвитку ПО.

Тим, хто ще ніколи не користувався годинником Apple, варто подумати: може, краще взяти Series 3 , а не Series 5? Дворазова різниця в ціні – неабияка підмога.

Так ви спокійніше зможете зрозуміти, що ця категорія гаджетів може запропонувати вам в побуті. Може, закохаєтесь. Може, і ні. Смаки і переваги у всіх різні.

Готово!

Залишити відповідь