Докладний гід для тих, хто зважився.

Колесо – це досить простий гімнастичний елемент, виконати який під силу кожному. Однак швидкість навчання залежить від вашої фізичної підготовки: одній людині може знадобитися 5-10 хвилин, інший же витратить на це кілька тижнів.

Якщо ви ведете малорухливий спосіб життя і маєте зайву вагу, для початку займіться зміцненням тіла і розвитком гнучкості.

Зміцніть руки і плечі

Коли ви робите колесо, на руки і плечі переноситься вага всього тіла. Щоб уникнути травм, важливо підготувати м’язи і суглоби до такого навантаження. Ми наведемо кілька простих вправ, які допоможуть вам не тільки розвинути необхідну силу, але і побороти страх перед виконанням колеса.

Віджимання з колін

Ця вправа зміцнить м’язи плечей і корпусу і привчить ваші зап’ястя до навантаження.

Поставте зап’ястя під плечима, а ноги – на коліна, витягніть тіло в одну лінію від колін до верхівки, напружте прес і сідниці. Опустіться до торкання грудьми підлоги і підніміться назад. Чи не розставляйте лікті в сторони – вони повинні дивитися назад.

Кожен день виконуйте п’ять підходів віджимань в упор – поки вистачає сил піднімати себе назад і утримувати корпус рівно. Робіть віджимання протягом 5-7 днів, а потім додайте до них стійку на руках.

Залишити відповідь