Регулярні тренування – це одна із запорук відмінної фізичної форми. Якщо ви регулярно займаєтеся стретчингом, але не відчуваєте себе гнучкими, варто звернути увагу на харчування і обмежити вживання деяких продуктів.

Наприклад, можна виключити з раціону сіль, адже вона накопичується в суглобах і затримує рідину, що негативно впливає на серцево-судинну систему.

Цукор також не додає тілу ні стрункості, ні гнучкості. Крім того, через надмірне споживання цукру організм може не засвоювати кальцій.

Не рекомендується зловживати і молоком. Тваринний білок окисляє організм, і тілу потрібен додатковий кальцій, щоб його вивести. В результаті кістки слабшають і можуть травмуватися під час навантажень.

Кавоманам варто пити в день не більше двох чашок улюбленого напою, адже він зневоднює організм. Щоб мати гнучке тіло, потрібно підтримувати оптимальний водний баланс.

У раціон слід додавати продукти, насичені жирні кислоти омега-3 і омега-6. Це морепродукти, горіхи, насіння, лляне масло, зелені овочі і тропічні фрукти. Щоб відновити пошкоджену м’язову тканину після тренування, рекомендують вживати білок (наприклад, курячу грудку, яйця, рибу та сир).

Залишити відповідь