Ви чули про мезотерапії, щоб позбутися целюліту? Чи не так? Зверніть пильну увагу на статтю, тому що інформація, яку ми вам підготували, дійсно корисна!

Що таке мезотерапія?

Мезотерапія тіла – це метод, який полягає в тому, що лікар вводить невелику кількість ліків або гомеопатичних продуктів під шкіру, за допомогою ін’єкцій, і спрямований на вирішення різних проблем.

Цей метод не був спеціально розроблений для вирішення проблеми целюліту, але в останні роки його почали використовувати в цій області з більш-менш прийнятними результатами, особливо на ранніх стадіях.

Слід зазначити, що мезотерапія має деякі побічні ефекти, які, хоча і не дуже серйозні, повинні бути прийняті до уваги.

Цими побічними ефектами є поява чорних і синіх плям (синців), невеликий жар і жалючою відчуття протягом приблизно 20 хвилин після застосування ін’єкцій, і помірний біль в наступні дні.

Крім того, як завжди, коли використовуються ін’єкції, існує невеликий ризик зараження, тому важливо піти в спеціалізовану і серйозну клініку, щоб уникнути цих проблем.

Як працює мезотерапія в видаленні целюліту?

По-перше, пацієнт повинен буде піти в клініку, щоб зробити обстеження і переконатися, що йому підійде мезотерапія, тому що, хоча це медичне втручання і з невеликим ризиком побічних ефектів, лікар повинен знати, що терапія пацієнтові підходить.

Це обстеження передбачає тест на алергічну реакцію, тому що лікування, як уже згадувалося вище, передбачає введення різних видів лікарських препаратів і гомеопатичних продуктів під шкіру, і деякі з них можуть привести пацієнта до алергії.

Як тільки стає ясно, що пацієнт підходить, мезотерапевт становить план для цього конкретної людини. Так, в мезотерапії, немає єдиного плану, який працює для всіх людей. Кожному пацієнту потрібно щось своє.

Після цього буде організований календар відвідувань, які зазвичай тривають кілька місяців і проводяться один або два рази на тиждень, тривалістю близько 45 хвилин кожен.

Зазвичай пацієнт помічає деяке поліпшення після другого тижня і через два місяці добивається «прийнятного» зменшення целюліту.

Скільки коштує мезотерапія?

Ціна варіюється від 3 до 6 тис. Руб. за сеанс у великих містах, таких як Москва або Санкт-Петербург, а це означає, що тижневий курс лікування протягом двох місяців становить від 24 до 48 тис. руб. за два місяці.

Однак ви повинні мати на увазі, що ціна мезотерапії від целюліту може варіюватися в залежності від наступних факторів:

  1. Країна . Звичайно, першим фактором, який впливає на вартість, є країна, в якій ви виконуєте лікування. Багато жінок (включаючи наших подруг) відправлялися в Латинську Америку для проведення операцій по косметичної хірургії, тому що там завжди було дешевше і, до того ж, вони пропонували високу якість послуги. З мезотерапией відбувається те ж саме і зараз. У латиноамериканських країнах якість як і раніше на висоті, і ціна вагомо знизилася.
  2. Географія . Як і в попередньому випадку, в кожній країні існують відмінності в купівельних здібностях залежно від міста або області, куди ви прямуєте, і це відбивається на цінах. Як ви можете здогадатися, піти на сеанс мезотерапії в Москві коштує дорожче, ніж в Волгограді. Ціна сильно варіюється.
  3. Репутація клініки . Це один з вирішальних факторів. Престиж клініки також сильно впливає на кінцеву ціну, яку вам доведеться заплатити. І добре, що це так. Репутація – це те, що досягається завдяки хорошим результатам, тому ви і повинні платити дорожче.
  4. Репутація фахівця . З престижем фахівця відбувається те ж саме, що і з престижем клініки. Однак це більш актуально в разі косметичної хірургії. Хоча цей вид лікування також має на меті бути красивою, на ділі краще орієнтуватися на репутацію клініки, а не фахівця.
  5. Додаткові послуги . Якщо ви збираєтеся отримати якийсь додатковий сервіс, будь то психологічна підтримка, послуги медсестер, дієтологія, вправи і т. Д., Вам також доведеться заплатити за них. Деякі клініки пропонують ці послуги, і ви повинні оцінити самі, чи компенсує вам їх оплата інший сервіс, якби ви оплачували його окремо.
  6. Кількість сеансів . Нарешті, кількість сеансів також актуально. Мезотерапія тіла, як ми вже згадували вище, різниться для всіх. Жінці може знадобитися 8 сеансів, 12 або 4. В залежності від кількості ви зможете отримати більш низьку вартість за 1 сеанс.

Чи існує який-небудь ризик?

Одним з основних переваг мезотерапії, по-порівнянні з іншими видами втручань, є те, що вона не належить до хірургії, тому більша частина ризиків, пов’язаних з косметичними процедурами, значно знижується.

Однак є й інші ризики, які слід враховувати. Найбільш частими є алергічні реакції і інфекції шляхом ін’єкцій. Однак, якщо клініка, в яку ви звернулися, серйозна, у вас не повинно бути цих проблем.

З іншого боку, можуть бути деякі побічні ефекти, які не є серйозними ризиками, але наслідками лікування, такі як синці, почервоніння або набряки, згадані раніше. Перед виконанням цього виду лікування ви повинні звернутися до лікаря.

Це остаточно позбавить мене від целюліту?

Ні. Мезотерапія від целюліту – це рішення, яке може бути дуже корисним і може допомогти вам усунути його трохи, але це не остаточне рішення проблеми, яке допоможе вам позбутися 100% від целюліту.

Єдиний випадок, коли вона зможе повністю усунути целюліт, – це той, коли у людини целюліт на дуже ранній стадії. Наприклад, в першій фазі – це зможе виразно допомогти вам попрощатися з ним.

Але, якщо у вас більш просунутий целюліт, цього буде недостатньо, щоб скоротити жир адипоцитів і зменшити апельсинову кірку.

Як ви тепер знаєте, мезотерапія для видалення целюліту дійсно ефективна, і саме тому ми здивовані, що про неї так мало відомо. У будь-якому випадку, тепер, коли ви прочитали про цей метод, не бійтеся використовувати її, щоб зменшити целюліт.

+5

Залишити відповідь