Між ідеєю і її реалізацією, не кажучи вже про отримання результату – ціла прірва. Більше 90% людей так і не приступають ніколи до реалізації своїх цілей.

До чого зазвичай не готові люди на шляху до мети:

 • до складнощів
 • до відмов
 • до незвичних умов
 • до відношення близьких
 • до додаткових витрат

Що з цим усім можна робити?

 1. Заздалегідь усвідомити і прийняти, що буде складно, хтось не підтримає, хтось відмовить і ін. Тобто бути до цього хоча б подумки готовим.
 2. Чи не робити ніяких сценаріїв.
  Чітко прописаний план – так, сценарії, в яких вам хотілося б опинитися – немає. Так влаштований наш мозок – він вибирає найкомфортніше, зручне і знайоме для нього.Запам’ятайте: мозок вибирає комфортне і звичне, а не корисне і гарне.


  Коли, ви вступаєте на шлях бажаного, але невідомого, автоматично починається історія якогось торгу з самим собою: «а от би добре», і «ось теж», і «ось тут навіть якщо ось це трапиться – я підготовлений». Ми не знаємо яким буде наше майбутнє і формуючи певні очікування (нехай навіть і різноманітні), нам виявляється складно прийняти реальність.

 3. Знайти однодумців.
  Ваше оточення може виявитися не готовим підтримати вас в нових починаннях. Це недобре і непогано, це так тому що навіть з найближчими у вас можуть бути різні плани та ідеї. А ось ті, хто з вами заодно, хто тільки встає на новий незвіданий шлях, як і ви або навпаки має експертизу – до них треба йти.
 4. Менше орієнтуватися на кінцеву мету.
  Важливо насолоджуватися процесом, створюючи нові звички.

Навчіться відзначати маленькі перемоги

І не лаяти себе якщо раптом трапився «відкат» назад. У такі моменти важливо себе концентрувати нема на конкретних кілограмах, а сенсі – заради чого ви затіяли ті чи інші зміни у своєму житті.

Статистика показує, що більшість клієнтів, які проходять курси схуднення зриваються через півроку – рік після початку досліджень. Це не дивно. Від того, наскільки ми підготували грунт до того, щоб життя, наприклад, в новому тілі, була для нас комфортною і приносила задоволення, залежить, як довго ми будемо щасливі в новому тілі і вазі.

Збереження результату повністю залежить від якості щеплених звичок

Тобто того, що ми зробили для себе «цілком очевидним». Колишній або новий – більш якісний спосіб жити – це наш свідомий вибір. Дуже люблю фразу Джерома Брунера з книги «Життя як наратив»: «Важливо не те, що з нами відбувається, а що ми вибираємо робити з тим, що з нами сталося».

+6

Залишити відповідь