Розповідаємо про ефективність, розбираємо техніку і основні помилки.

«Велосипед» – це проста вправа на прокачку преса і згиначів стегна. Воно не вимагає обладнання та хорошої фізичної підготовки, може виконуватися окремо або в складі тренування, за підходами і повторенням або за часом.

Оскільки м’язи преса відновлюються досить швидко, ви можете займатися кожен день, поступово тренуючи своє тіло.

Як вправа «велосипед» змінить ваше тіло

Допоможе накачати сильний прес

Американська рада по фізичним вправам з’ясувала, які навантаження на прес ефективніше. Для перевірки використовували електроміографію (ЕМГ): вимірювали електричний потенціал в працюючому м’язі і на підставі цього робили висновок, наскільки сильно вона напружується.

Виявилося, що «велосипед» займає друге місце по навантаженню на косі м’язи живота і краще за інших вправ прокачує прямий м’яз, яка забезпечує заповітні кубики.

Таким чином, виконуючи «велосипед» кожен день, ви прокачає прес швидше, ніж роблячи складки і скручування.

Забезпечить здорову спину

Зміцнивши прес і м’язи – згиначі стегна, ви поліпшите Core conditioning – It’s not just about abs поставу і знизите ризик появи болю в попереку.

Для кращого ефекту поєднуйте «велосипед» з вправами на розгиначі спини – з підйомом рук і ніг лежачи на животі.

Зробить фігуру підтягнутою

Як ми вже сказали, щоденне виконання «велосипеда» зміцнить м’язи і поліпшить поставу. Це може візуально зменшити живіт і зробити тіло більш підтягнутим.

При цьому треба розуміти, що одна вправа на прес не врятує від жиру в області талії  і не спалить стільки калорій, скільки потрібно для ефективного схуднення. Тому, якщо ви мрієте про плоский живіт і кубиках, додайте інші тренування, а також дотримуйтеся принципів здорового харчування.

Залишити відповідь