Вже скоро почнуться новорічні свята. Однак, святковий період – це не тільки про сміх і теплих зустрічах з родиною і друзями, але і про нескінченному марафоні застіль. Навіть тим, хто регулярно стежить за своїм харчуванням, в рамках подібних заходів, буває набагато важче утриматися від спокус.

FITNESS, підготував кілька простих порад, які допоможуть не переїдати на свята і залишитися в формі.

  • Не сідайте за стіл з порожнім шлунком. Не забувайте про повноцінний сніданок і обід, адже в іншому випадку, ризик переїдання значно збільшується. Також, щоб знизити апетит, за півгодини до свята, можна зробити перекус.
  • Віддавайте перевагу білковій їжі (наприклад, м’яса або риби) і уникайте споживання швидких вуглеводів і жирів (наприклад, майонезних салатів і кондитерських виробів).
  • Не поспішайте і їжте повільно. В середньому шлунку потрібно приблизно 15-20 хвилин, щоб зрозуміти, що він вже наситився. Це правило дозволить не з’їсти зайвого.
  • Між прийомами їжі рухайтеся і пийте багато води. Придумайте з вашою компанією цікаві розваги (наприклад, танцюйте і грайте в рухливі ігри). Не забувайте також підтримувати водний баланс, щоб посилити процеси травлення і вивести сіль з організму.
  • Ну і наостанок, займіться спортом в день свята. Наприклад, силові тренування вранці забезпечать покращений метаболізм протягом 48 годин. Навіть якщо перевищити норму з’їденої їжі, велика її частина піде на поповнення запасів енергії.

Насолоджуйтесь святами, приємною компанією рідних і друзів, і смачною їжею в міру!

Залишити відповідь