Багатьом з нас довелося змінити офіс на віддалену роботу і рухливості з цим стало менше, а це вже дзвіночок, що прийшов час стежити за своїм днем і активністю.

Ми розпитали лікаря, як зберегти фізичний тонус, працюючи вдома.

Перш за все, дотримуйтеся режим

Звички – дуже потужний інструмент, який зберігає велику кількість енергії. Тому, дуже важливо створити чіткий розпорядок дня і дотримуватися його. Через кілька днів ви помітите, наскільки продуктивним став день.

Додайте тренування в свій графік

Почати потрібно з того, щоб визначити, коли у вас найбільше сил для тренувань. Якщо є обладнання для тренувань, покладіть його в легкодоступному місці. Якщо у вас немає можливості відвідувати оффлайн-тренування в фітнес-клубі, знайдіть тренера для онлайн-занять – так у вас буде мотивація не пропускати заняття, і ви будете впевнені, що виконуєте вправи з правильною технікою. Звичайно, можна використовувати відео-тренування або додатки, але їх недолік у відсутності зворотного зв’язку.

Робіть короткі перерви

Перерви можуть бути і на 5-10 хвилин, щоб встати і розім’ятися. Відмінним буде виконувати також легкі вправи для м’язів шиї, плечей і спини. Не забувайте ходити, навіть в невеликому просторі, або ж просто навколо столу.

Дотримуйтесь правильного харчування

Ось кілька порад щодо правильного харчування:

  • Перш за все, вибирайте продукти з мінімальною обробкою (напівфабрикати також містять багато крохмалю і смакових добавок).
  • Краще почніть готувати самостійно, адже так ви точно будете знати склад ваших страв.
  • Віддавайте перевагу овочам, а фрукти нехай стануть десертом (пам’ятаєте, що вони містять багато цукру).
  • Зменшіть сіль і кількість продуктів, які її містять. Це один із заходів профілактики набряклості і підвищеного артеріального тиску.

Звичайно, придумувати раціон і складати план занять можна самостійно. Але набагато ефективніше досягати поставлених цілей в компанії професіонала, який врахує всі особливості вашого організму.

Залишити відповідь