Шейпінг стане порятунком для тих, хто ніяк не може розпрощатися з локальними жировими відкладеннями на стегнах, животі та боках. Сьогодні ми розповімо, в чому суть цих тренувань і як займатися шейпінгом.

Що таке шейпінг: види, вправи, програма тренувань

Shutterstock

Шейпінг – це система тренувань, спрямована на корекцію тіла в певних зонах. Метою занять шейпінгом є формування підтягнутою жіночної фігури без надмірного нарощування м’язової маси.

Шейпінг-класик

Шейпінг-класик є базовою методику тренувань для схуднення. Вона орієнтована на дівчат із стабільним менструальним циклом, що не мають хронічних захворювань. Шейпінг-класик включає персональні або групові тренування, спрямовані на корекцію проблемних зон. Шейпінг-програма складається з двох етапів. 1. Оздоровчий етап: тіло звикає до навантаження, спалюється жир, опрацьовуються м’язи. 2. Етап вдосконалення: триває робота над рельєфом м’язів, відбувається фінальна корекція фігури.

Шейпінг для схуднення

Чи можна схуднути, займаючись шейпінгом? Так! – відповідають прихильники цієї програми. За годину тренування спалюється близько 250 ккал. При регулярних заняттях шейпінгом через пару місяців ви зможете втратити 5-6 кілограмів.

Шейпінг: програма вправ для початківців

Уроки шейпінгу в домашніх умовах дозволяють пропрацювати всі групи м’язів. Ми наводимо найефективніші вправи.

Шейпінг для стегон

Початкове положення: рачки. Одну ногу підніміть вліво на максимально можливу висоту паралельно підлозі. Протягом 30 секунд обертайте зігнутою ногою і потім стільки ж прямий. Повторіть на праву сторону. Амплітуда руху повинна бути дрібною. Виконайте 3 підходи.

Шейпінг для сідниць

Сядьте навпочіпки, ноги трохи ширше плечей, руки з’єднайте в «замок» перед грудьми. Переносите вагу з однієї ноги на іншу. Утримуйтеся по кілька секунд на кожній стороні.

Махи ногами лежачи

Початкове положення: лежачи на боці, ноги прямі. Піднімайте ногу вгору і плавно опускайте вниз. Повторіть 20 разів, потім виконайте те ж саме на іншому боці. Виконайте 3 підходи.

Тренування задньої поверхні стегна

Встаньте на карачки, руки прямі. Піднімайте праву ногу і робіть нею жим нагору. Потім поміняйте ногу. Рух має бути плавним і повільним. Повторіть по 30 разів на кожну ногу.

сідничні міст


Ляжте на спину, ноги зігніть в колінах, стопи на підлозі. Підніміть таз. Стегна повинні знаходитися якомога вище, сідниці напружені. Цю вправу можна ускладнити – випрямити одну ногу і утримуйте її у висячому положенні декілька секунд. Поміняйте ногу.

Шейпінг з Сінді Кроуфорд

Легендарна супермодель 90-х Сінді Кроуфорд стала популярною не тільки завдяки участі в модних показах і фотосесіях, але ще і своїми відеоуроками по «домашньому» шейпінгу, які допомогли схуднути тисячам жінок. Перевага її програми в тому, що заняття не зажадають більше 10-20 хвилин в день.

Уроки шейпінгу з Сінді Кроуфорд розраховані як на початківців, так і на досвідчених адептів фітнесу. Новачкам підійде програма Shape your body, яка складається з коротких тренувань. Від заняття до заняття поступово збільшується інтенсивність навантаження. Комплекс заснований на класичних вправах для опрацювання всіх груп м’язів.

Наступний рівень – цикл занять шейпінгом The Next Challenge. Він являє собою інтервальні тренування, які сьогодні визнані одними з найефективніших для схуднення.

Залишити відповідь