Як відомо, у боротьбі із зайвою вагою жінки готові піти на багато чого. «Асортимент» методів схуднення зовсім не обмежується дієтами та заняттями спортом. У хід йдуть різноманітні лікарські препарати, які не обов’язково призначені для схуднення. Багато, наприклад, вважають, що можна успішно схуднути за допомогою активованого вугілля.

Активоване вугілля виробляється з органічної вуглецевмісної сировини (наприклад, деревного вугілля) шляхом активації. На даному етапі розкриваються пори, які знаходяться у закритому стані у вихідній сировині. Наслідком цього є пориста структура готового активованого вугілля, а також те, що він є ефективним сорбентом, тобто при прийомі його всередину шкідливі речовини зв’язуються і виводяться з організму. Цю властивість вугілля використовують для боротьби з різними отруєннями.

Іноді жінки замість використання активованого вугілля для боротьби з отруєннями застосовують його для схуднення. Існує дві схеми схуднення за допомогою активованого вугілля.

Згідно з першою схемою, для схуднення слід випивати на день 10 таблеток активованого вугілля, натще, розбивши таблетки на три прийоми. Згідно з першою схемою, для схуднення слід випивати на день 10 таблеток активованого вугілля, натще, розбивши таблетки на три прийоми.

За другою схемою потрібно приймати перед їжею по одній таблетці вугілля на 10 кілограмів ваги (7 таблеток за раз максимум). Рекомендується починати з трьох пігулок, підвищуючи дозу поступово, щоб організм звик до нового препарату. Триває курс схуднення 10 днів, після чого необхідно зробити перерву тієї самої тривалості. Потім можна повторити курс.

Ми розповіли, які є схеми схуднення за допомогою активованого вугілля. Давайте розберемося, чи справді за його допомогою можна схуднути.

Як вугілля діє масу тіла? Та ніяк. Все, на що він здатний, то це очистити ваш кишечник і вивести з організму токсини. Звідки ж тоді береться ефект схуднення? Відповідь проста. Зазвичай жінки, які худнуть за допомогою активного вугілля, п’ють досить багато води, запиваючи пігулки, і, як наслідок, починають менше їсти. Так якщо зменшити кількість їжі і пити два літри води на добу протягом 10 днів, можна схуднути без жодного вугілля.

А ось надмірне захоплення цим препаратом може призвести до неприємних наслідків. Адже активованому вугіллю все одно, що абсорбувати.А ось надмірне захоплення цим препаратом може призвести до неприємних наслідків. Адже активованому вугіллю все одно, що абсорбувати. Запам’ятайте, що при тривалому прийомі вугілля разом із токсинами починає виводити поживні речовини, а також вітаміни та мікроелементи з організму. Це загрожує здоровою людиною авітамінозом, а якщо ви маєте проблеми зі здоров’ям, тоді проблеми можуть бути і більш серйозні. Так, активоване вугілля з легкістю виводить з організму кальцій та калій, а для серцевих хворих порушення в організмі калієво-кальцевого балансу може виявитися смертельним.

Крім того, під час прийому активованого вугілля тривалий час порушується нормальне функціонування кишечника. Активоване вугілля (як інші штучні сорбенти) не стимулюють його перистальтику. І в тому випадку, якщо ви будете активованим вугіллям зловживати, ваш кишечник перестане скорочуватися нормально, а це, швидше за все, призведе до диспепсії, запорів або проносів.

Не варто забувати також, що активоване вугілля – лікарський засіб, і у нього, як у будь-якого іншого лікарського препарату, є побічні ефекти та протипоказання. Серед протипоказань – шлункові кровотечі, виразкові ураження ШКТ та інші. Про побічні ефекти написано вище.

Тож не варто сподіватися на чарівні властивості цього лікарського засобу. Адже схуднути за допомогою активованого вугілля без шкоди для організму навряд чи вдасться. Єдине, для чого можна його використовувати не замислюючись – це очищення організму, тут він є незамінним помічником. Хоча не варто забувати і про інші способи очищення організму, більш щадні. Наприклад, природним сорбентом є клітковина, вона міститься в овочах, фруктах, зерновому хлібі, злаках. Вона не тільки абсорбує шкідливі речовини, але також є джерелом поживних речовин та вітамінів для організму, що стимулює роботу кишечника. Продукти, багаті на клітковину, входять до раціону різноманітних дієт (наприклад, Дієти Кіма Протасова або Дієти Дюкана). Так що збалансований раціон, багатий на клітковину,

Залишити відповідь