Кожен вид спорту має свою, особливу, екіпіровку. Не знаючи або ігноруючи цей факт, ми не тільки піддаємо себе ризику отримати серйозну травму, а й істотно знижуємо свої спортивні результати.

Чомусь нам не спадає на думку піти грати в теніс в футбольних бутсах або взути лижні черевики, займаючись волейболом, але коли справа доходить до відвідування тренажерного залу, ми, чомусь, забуваємо про необхідність придбати потрібну екіпіровку, вважаючи, що для роботи з «залізом» вона абсолютно ні до чого. А потім дивуємося, що очікуваного ефекту від відвідування тренувань немає, та й бажання приходити в тренажерний зал, внаслідок нагромадження день у день втоми, знижується. Але все це можна попередити, вдало підібравши одну з найважливіших частин екіпіровки важкоатлета – взуття.

Якою ж має бути взуття для занять в тренажерному залі?

Звичайні кросівки не підійдуть, так як вони недостатньо фіксують підйом стопи, що може бути небезпечно для щиколоток.

Існує професійне взуття для тренажерного залу – штангетки, на жаль, придбати їх надзвичайно складно навіть в спеціалізованих магазинах.

Але знайти альтернативу штангетки можна досить легко – варто звернути увагу на баскетбольні кросівки  або боксерки, борцовки (взуття для спортивних єдиноборств) в розділі: чоловіче спортивне взуття в інтернет магазині наших партнерів https://lotto-sport.com.ua/.

Ми рекомендуємо для заняття в тренажерному залі використовувати чоловічі кросівки Lotto DINAMICA 250 II 210653/1MJ.

 

 

 

Які повинні бути кросівки для занять спортом

В першу чергу взуття для тренажерного залу повинне максимально допомагати утримувати рівновагу, адже працювати доведеться з великими обтяженнями.

Підошва кросівок для заняття в тренажерному залі повинна бути жорсткою (м’яка підошва при великих навантаженнях гнеться), тонкої і плоскою – адже давно відомо, що чим вище підошва, тим більше навантаження на голеностоп, що неприпустимо.

Взуття має мати високу шнурівку, щільно фіксуючу ногу, що забезпечить додаткову підтримку голеностопа.

Протектор підошви кросівок повинен забезпечувати максимальне зчеплення з покриттям підлоги і не дозволяти нозі прослизати, що надзвичайно важливо при роботі з великими вагами.

В Інтернет магазині – Lotto Sport Ви можете ознайомитися і придбати взуття, яке максимально відповідає всім вимогам, що пред’являються до кросівок для тренажерного залу.

Залишити відповідь