Кожен вид спорту має свою, особливу, екіпіровку. Не знаючи або ігноруючи цей факт, ми не тільки піддаємо себе ризику отримати серйозну травму, а й істотно знижуємо свої спортивні результати.

Чомусь нам не спадає на думку піти грати в теніс в футбольних бутсах або взути лижні черевики, займаючись волейболом, але коли справа доходить до відвідування тренажерного залу, ми, чомусь, забуваємо про необхідність придбати потрібну екіпіровку, вважаючи, що для роботи з «залізом» вона абсолютно ні до чого. А потім дивуємося, що очікуваного ефекту від відвідування тренувань немає, та й бажання приходити в тренажерний зал, внаслідок нагромадження день у день втоми, знижується. Але все це можна попередити, вдало підібравши одну з найважливіших частин екіпіровки важкоатлета - взуття.

Якою ж має бути взуття для занять в тренажерному залі?

Звичайні кросівки не підійдуть, так як вони недостатньо фіксують підйом стопи, що може бути небезпечно для щиколоток.

Існує професійне взуття для тренажерного залу - штангетки, на жаль, придбати їх надзвичайно складно навіть в спеціалізованих магазинах.

Але знайти альтернативу штангетки можна досить легко - варто звернути увагу на баскетбольні кросівки  або боксерки, борцовки (взуття для спортивних єдиноборств) в розділі: чоловіче спортивне взуття в інтернет магазині наших партнерів https://lotto-sport.com.ua/.

Ми рекомендуємо для заняття в тренажерному залі використовувати чоловічі кросівки Lotto DINAMICA 250 II 210653/1MJ.

 

 

 

Які повинні бути кросівки для занять спортом

В першу чергу взуття для тренажерного залу повинне максимально допомагати утримувати рівновагу, адже працювати доведеться з великими обтяженнями.

Підошва кросівок для заняття в тренажерному залі повинна бути жорсткою (м'яка підошва при великих навантаженнях гнеться), тонкої і плоскою - адже давно відомо, що чим вище підошва, тим більше навантаження на голеностоп, що неприпустимо.

Читайте також  Десять міфів про стоматологію і реальність

Взуття має мати високу шнурівку, щільно фіксуючу ногу, що забезпечить додаткову підтримку голеностопа.

Протектор підошви кросівок повинен забезпечувати максимальне зчеплення з покриттям підлоги і не дозволяти нозі прослизати, що надзвичайно важливо при роботі з великими вагами.

В Інтернет магазині - Lotto Sport Ви можете ознайомитися і придбати взуття, яке максимально відповідає всім вимогам, що пред'являються до кросівок для тренажерного залу.