За допомогою цих простих порад, підтверджених вченими, можна спалити зайві кілограми навіть без голодування та фізичних вправ.

Щоб наблизитись до бажаної ваги, більше не треба вибиватися з сил, намагаючись виконати сотий підхід на тренажері. І – о так! – можна закинути строгу дієту з підрахунком кожної з’їденої калорії.

Методи, що ґрунтуються на висновках учених, сприяють гарній фігурі і є реальною альтернативою для тих, хто не дуже любить спорт.

  • Білок – ключ до успіху. Дослідження показало, що ті, хто є більше білка, споживає в середньому на 441 калорію на день менше – схуднення без дієт. Так що їжте більше таких продуктів, як яйця, грецький йогурт або куряча грудка.
  • Вибирайте продукти та страви, що містять воду. Не лише білки гарантують, що вам буде легше боротися із почуттям голоду. Дієтологи рекомендують продукти із високим вмістом води. Ті, хто починає свою трапезу з салату чи супу, швидше втамовують голод і менше їдять основні страви.
  • Більше пийте. Якщо ви випиваєте достатньо води, то загалом будете їсти менше. Згідно з дослідженням, люди споживали значно менше калорій, якщо випивали півлітра води за годину перед їдою.
  • Не поспішайте за столом. Декілька досліджень показали, що люди, які їдять швидко, ризикують набрати вагу. А ті, хто їсть повільно і ретельно пережовує їжу, швидше насичуються і таким чином наближаються до заповітного схуднення.
  • Не відволікайтеся під час їжі. Вчені довели, що ті, хто за столом, наприклад, дивляться в смартфон, споживають приблизно на 10 відсотків більше калорій, ніж інші. Так що приберіть свій телефон з обіднього столу, інакше ризикуєте набрати вагу.
  • Перехитрить свій мозок. Використовуйте тарілки меншого розміру для хворої їжі. А для здорового харчування вибирайте блюда більшого розміру. Цей прийом переконає ваш мозок у тому, що ви їсте достатньо.
  • Більше спіть і менше хвилюйтесь. Щоб тримати в нормі вагу, необхідно достатньо спати та уникати надмірного стресу. Однак якщо порушувати ці правила, зросте потяг до нездорової їжі та ризик ожиріння.
  • Виберіть горіхи як перекушування. Не тягніться до солодкого або іншого фастфуду під час перерв між їдою. Дослідження показали, що горіхи як перекушування можуть призвести до зменшення розміру стегон.
Залишити відповідь