Все це вдалося відчути на власному досвіді. Спробуйте і ви.

Насамперед необхідно внести деяку ясність у те, що я маю на увазі під словами «виключення цукру з раціону». Зрозуміло, повністю відмовитися від усього солодкого неможливо: цукор входить до складу такої кількості продуктів, що знадобилося б вигадувати спеціальну дієту, яка, як я підозрюю, була б не дуже корисна для здоров’я.

Але намагатися слідувати рекомендаціям ВООЗ закликає країни скоротити споживання цукрів дорослими і дітьми ВООЗ, які закликають обмежити споживання цукру таким чином, щоб отримувати з нього не більше 5% від загального числа калорій в день, цілком можливо. Для цього достатньо перестати споживати цукор з напоями, відмовитися від газованої води і обмежити кількість кондитерських виробів. І ось що з вами станеться, коли ви це зробите.

1. Ви станете більш здоровим і енергійним

Багато людей знають, що цукор є джерелом глюкози, яка потрібна організму для поповнення енергії. При низькому рівні цукру в крові людина відчуває втому, стає загальмованим і навіть може втратити свідомість. Але не менш небезпечний високий рівень цукру в крові людини, що спостерігається практично у всіх ласунів. Це може викликати серйозні порушення обміну речовин.

2. Ваш вага стабілізується

Відразу після того, як ви обмежите споживання солодкого, ви почнете скидати вагу. І справа тут не тільки в тому, що цукор є джерелом калорій сам по собі. Просто він найчастіше входить до складу висококалорійних страв: випічки, кондитерських виробів, фастфуда, молочних десертів і так далі. Обмеживши їх споживання, ви будете легко і природно позбавлятися від зайвих кілограмів.

3. У вас нормально запрацює кишечник

В той час, як ваш мозок отримує насолоду від чергового солодкого тістечка, віддуватися за все доводиться шлунково-кишковому тракту. Адже розщеплення цукру відбувається саме в кишечнику, причому його надлишок порушує роботу ферментів шлунка, кишечника та підшлункової залози. При відмові від солодкого і заміні його на продукти, що мають підвищений вміст клітковини, ви з подивом виявите, що ваш кишечник став працювати буквально як швейцарський годинник.

4. Ви перестанете постійно хотіти з’їсти щось солоденьке»

Механізм функціонування цукрової залежно нічим не відрізняється від наркотичної. Ви з’їдаєте цукерку — ваш мозок отримує задоволення — ви тягнетеся за наступною. І так до тих пір, поки в зоні вашої досяжності є що-небудь солодке. Позитивна новина полягає в тому, що розірвати цей круг все-таки можна. Як тільки ви зміните свій раціон, то зверніть увагу, що солодкого вам хочеться все менше і менше, а зовсім скоро ви будете з подивом дивитися на всіх цих дивних людей навколо, які поглинають гори солодощів.

5. Ви дізнаєтеся справжній смак продуктів

Ви ретельно вибираєте вишуканий сорт чаю, а потім покласти в чашку кілька ложок цукру? Ви вважаєте себе знавцем кави, але не можете пити його без солодкого? Якщо ви відповідаєте ствердно на ці та подібні питання, то поспішаю вам повідомити, що справжнього смаку цих прекрасних напоїв ви, на жаль, не знаєте. Як і безлічі інших продуктів, які чомусь прийнято присмачувати неабиякою кількістю цукру. Так, перший час може бути незвично, але пройде всього два тижні, не більше, і ви будете згадувати своє минуле «солодке» життя як жахливий сон.

А ви пробували відмовитися від цукру? І як, вийшло?

Залишити відповідь