Завдяки деяким видам танців схуднути можна навіть швидше, ніж на тренажерах. Ми розповімо, як втратити 500 кілокалорій за годину.
064_large

Заздалегідь непокоїтеся, як повернутися в колишню форму? Заняття танцями – найприємніший, емоційний та цікавий шлях до гарної фігури. Але які ж танці допоможуть нам знайти ідеальне тіло найшвидше?

Зумба

Зумба – це не зовсім танець, це танцювальний фітнес. Це аеробне тренування, основу якої лежать ритмічні руху, виконувані під запальну музику. Це суміш сальси, кумбії, фламенко, каліпсу, мамби, румби. Це не тільки корисно та енерговитратно, але ще й по-справжньому весело!

Ефект. Тренування задіяє всі м’язи, але основне навантаження посідає нижню частину тіла — ноги та сідниці. Зумба розвиває пластику, гнучкість, витривалість, тренує дихальну та серцево-судинну системи та, звичайно, покращує настрій.

Скільки можна спалити за годину тренування? 400-500 ккал.

Проблеми. Жодних! Фактично це єдиний вид танців, для якого вам не знадобиться ніякої спеціальної фізичної підготовки. Наприкінці заняття вам не потрібно поєднувати вивчені зв’язки в гарний танець, ви можете імпровізувати, а тренер не змушуватиме вас ідеально повторювати всі його рухи. Ви просто танцюєте, радієте та позбавляєтеся зайвих кілограмів.

Ось маленьке тренування, щоб ви знали, що таке зумба насправді:

Pole dance

Танець з жердиною (пілоном) дозволить не тільки розкріпачитися та здивувати коханого, а й схуднути. Заняття включають всі види навантаження: силову, аеробну, розтяжку, елементи акробатики. Pole dance – це не стриптиз, як думає багато хто, а лише його імітація. Основний акцент тут робиться на техніку виконання, а вона, варто зауважити, непроста.

Ефект. Тренування на пілоні підтягують усі групи м’язів (працюють м’язи рук та плечовий пояс, прес та м’язи спини, ноги та сідниці, а також литкові м’язи), покращують гнучкість, розтяжку, перетворюють поставу та ходу. Заняття позитивно впливають працювати серцево-судинної системи.

Вже після кількох занять ви помітите, що стали більш граціозною, жіночною, впевненою у собі. Pole dance допомагає позбутися комплексів, відчути себе привабливою та сексуальною.

Скільки можна спалити за годину тренування? 450-450 ккал.

Труднощі . Не можна освоїти танці на пілоні за одне, три чи навіть п’ять занять. Це тяжка праця, яка потребує завзятості, прагнення, терпіння. Почати тренуватися може і новачок, але все ж таки краще відразу мати непогану розтяжку. Крім того, якщо у житті ви сором’язлива людина, то вам потрібно буде змусити себе позбутися незручності і почати танцювати. Але повірте: гарне і спокусливе тіло варте ваших зусиль!

Це невелике відео з танцем на пілоні доведе вам, що pole dance це набагато більше, ніж просто еротичний танець.

Танець живота

Танець живота – один із найсексуальніших і чуттєвих танців. Думаєте, він не сприяє схуднення, тому що в ньому задіяний лише живіт, а всі рухи плавні? Насправді під час танцю живота працюють багато груп м’язів, і це дуже ефективний спосіб підтягнути фігуру та скинути непотрібні кілограми.

Ефект. Звичайно, найважче доводиться м’язам преса. Особливо активно працюють косі м’язи, до яких буває складно дістатися навіть за умов спортзалу. Крім того, зміцнюються м’язи плечового пояса, спини, формуються гарні стегна, йдуть зайві сантиметри з талії. Вважається, що танець живота сприятливо впливає на жіночу статеву систему, а також нормалізує обмін речовин. І звичайно, жінка, яка виконує танець живота, почувається привабливою, бажаною та прекрасною!

Скільки можна спалити за годину тренування? 350-400 ккал.

Труднощі . Так, танець живота – це далеко не найлегший танцювальний напрямок, але в той же час навантаження на суглоби та зв’язки під час занять мінімальне, а значить, цей танець зможе освоїти жінка будь-якого віку та будь-якої ваги. Танцювати можна хоч щодня – вам не знадобиться відпочинок між тренуваннями для відновлення м’язів.

Відео чарівного танцю живота:

Ірландський степ

Якщо ваша головна проблема – повні ноги, спробуйте записатися на ірландський степ. Ці танці замінять вам і біг, і скакалку, і степ-аеробіку. Під час танцю активно працюють ноги, тулуб залишається практично нерухомим, а руки виконують лише плавні рухи. Усі види ірландських танців виконуються під традиційні ірландські мелодії: рили, джиги, хорнпайпи.

Ефект. Це ідеальний танець для тих, хто хоче по-справжньому прокачати ноги. Рельєфні, підтягнуті, стрункі стегна, ікри, сідниці – ось головний результат занять ірландським степом. Крім того, цей вид танців допомагає накачати прес, виправити поставу, розвинути дихальну систему та зміцнити серцевий м’яз. Танець дуже ритмічний, а значить, на кожному тренуванні доведеться добре попітніти, але, як відомо, потім йдуть не тільки шкідливі речовини, а й зайві кілограми.

Скільки можна спалити за годину тренування? 500-600 ккал.

Проблеми. Ірландська музика відрізняється чітким ритмом і вимагає точних кроків, тому, якщо ви не знаєте, що таке почуття ритму, вам може бути складно витримувати темп танцю.

Ірландський степ – це серйозний танець, який не можна вивчити за кілька тренувань. Зверніть увагу, ви швидше освоїте ірландський степ, якщо ніколи не займалися іншими танцювальними напрямками. Справа в тому, що класична хореографічна підготовка часом заважає тілу запам’ятати позиції ірландських танців, тому краще починати вчитися з нуля.

Коли ви танцюватимете так само, як дівчина на відео, у вас уже не залишиться жодного зайвого грама:

Латиноамериканські танці

Запальні, енергійні, емоційні латиноамериканські танці — це те, що потрібно для швидкого спалювання жиру. Бачата, сальса, ча-ча-ча, румба, джайв – вибір величезний! Втома, слабкість, поганий настрій – цих понять просто не існує, коли ви танцюєте сальсу чи румбу. До того ж більшість латиноамериканських танців виконуються в парі, а значить, під час танцю не можна лінуватися, щоб не підвести партнера.

Ефект. У ході тренувань задіяні всі групи м’язів, але упор йде на прес, стегна та сідниці. Ви навчитеся тримати спину, стежити за координацією, пластично рухатися та відчувати своє тіло. Латиноамериканські танці підтягнуть фігуру та допоможуть позбутися зайвих кілограмів. І звичайно, запальні танці – це ідеальні ліки від нудьги!

Скільки можна спалити за годину тренування? 400-500 ккал.

Проблеми. Не кожен може виконувати рухи в такому шаленому темпі, якого вимагають латиноамериканські танці. Щоб побачити результат, ви маєте викладатися на всі 100%.

Погляньте, чи хотіли б ви танцювати сальсу так само, як це роблять професійні танцюристи?

Радимо звернути увагу на бачату. Як і всі латиноамериканські танці, вона допомагає розкритися, струсити з себе комплекси, зміцнює серцево-судинну систему та підтримує організм у тонусі.

А ще бачата досить проста в хореографії (що особливо актуально для танцюристів-початківців). Так, що її можуть виконувати навіть люди з деякими фізичними особливостями. Власне, бачата відома як оздоровлюючий танець, який сприяє зміцненню м’язів після травм.

Фламенко

Танець, від якого худнуть не лише ноги, а й усе тіло. Пристрасний іспанський танець фламенко задає дуже швидкий темп, так що процес схуднення не здасться вам монотонним і нудним. На заняттях з фламенко ви знайдете впевненість у собі, досягнете гармонії душі і тіла і відчуєте, що значить бути по-справжньому вільною!

Ефект. На заняттях фламенко вчать відбивати дріб, тримати спину прямо та вигинати кисті рук. Через пару місяців тренувань худнуть стегна і сідниці, а литкові м’язи набувають гарного рельєфу. Плюс до всього танець позбавить зайвого жиру в області рук та шиї. Повороти та скручування під час танцю проробляють м’язи спини, тому ви отримаєте чудову поставу та попрощаєтеся із захворюваннями хребта. Заняття фламенко зроблять вас більш граціозною, пластичною та легкою.

Скільки можна спалити за годину тренування? 300-400 ккал.

Труднощі . Фламенко, як і будь-який танець, вимагає дисциплінованості та завзятості. Всі рухи та постановки корпусу досить природні, потрібно лише зрозуміти принцип – і ви зможете освоїти фламенко лише за кілька місяців. І отримати гарне, спокусливе тіло.

А тепер подивіться, як справжні іспанці танцюють свій національний танець:

Залишити відповідь