Body Pump і Body Balance – це групові фітнес-програми, абсолютно різні, але неймовірно популярні. Об’єднує їхнє загальне походження: обидві методики тренувань розроблені знаменитою групою тренерів з Нової Зеландії Les Mills International.

У фітнес-колах усі програми уславленої групи відразу стають сенсацією і не дарма їх називають воістину геніальними винаходами. Незалежно від тактики тренування вони завжди дають очікуваний результат — допомагають привести тіло у відмінну форму.

Body Pump – унікальний силовий тренінг для спалювання жиру з інструктором

Нехай вас не напружує слово «силовий». На тренування Боді Памп із задоволенням ходять і чоловіки, і жінки.

Використанням обтяжувачів (штанга з різною вагою, яку можна змінювати самостійно в ході релізу) Body Pump нагадує по навантаженню крос-тренінг, але ще тут є степ-платформа і тренування має зовсім іншу структуру.

Заняття триває 55 хвилин і складається з 8 частин, у кожній з яких послідовно опрацьовуються всі групи м’язів (біцепси, груди, плечі, трицепси тощо). Вправи виконуються під ритмічну музику, причому в кожній країні вона своя, від чого і настрій піднімається, і час пролітає непомітно.

Тепер про головне: що дає Pump-фітнес, якщо тренуватися хоча б кілька разів на тиждень:

  • потужне спалювання жиру, щонайменше 600 ккал за годину;
  • всі групи м’язів тіла проробляються на 100%, завдяки чому формується міцний каркас м’язів і підвищується витривалість організму;
  • навантаження в Body Pump збільшуються поступово, тому м’язи не встигають звикнути до вправ, а тіло розвивається постійно і гармонійно, фігура набуває рельєфних обрисів;
  • за рахунок інтенсивного темпу руху та продуманої ваги обтяжувачів на Памп-тренуваннях неможливо набрати зайву м’язову масу.

Ну і поєднання різних видів навантаження сприяє загальному зміцненню здоров’я та допомагає уникнути проблем із опорно-руховим апаратом.

Les Mills Virtual Body Balance – досконалість тіла та гармонія розуму

На відміну від Pump-фітнесу, заняття Боді Баланс відбуваються у спокійному темпі, без навантажень та різких рухів.

Тренери Les Mills розробили програму на основі елементів, знайомих усім йоги та пілатесу та менш відомого тай-чі — китайського бойового мистецтва, чия назва перекладається як «Кулак великої Межі».

Тренування Body Balance проводиться в положенні стоячи на килимку, а складається з 10 частин. Кожен сегмент заняття має свої цілі, наприклад, вправи на баланс, зміцнення м’язів живота та кора, спини та кора, скручування, робота ніг, релаксація тощо.

Яку користь приносять тренування Боді Баланс і чому вони такі популярні у всьому світі:

  • м’яке і глибоке опрацювання всіх м’язових груп;
  • зміцнення постуральних (тонічних) м’язів – тих, що утримують тіло у певній позі, завдяки чому покращується гнучкість та баланс;
  • збільшення рухливості суглобів та хребта, корекція постави, усунення та профілактика болю у спині;
  • навчання техніки правильного дихання, що знадобиться на аеробних, силових тренуваннях та у повсякденному житті;
  • розслаблення та звільнення від стресу, гармонізація тіла і розуму. Не дарма методику Body Balance називають “розумне тіло”.

Незважаючи на спокійний темп, Боді Баланс заняття досить енерговитратне і за 60 хвилин вправ ви втратите до 350 ккал.

Всі, хто знайомий зі специфікою Body Pump та Body Balance, не мучать труднощів вибору між двома програмами, а чергують їх, отримуючи від занять максимальну користь для тіла та свідомості.

Залишити відповідь