Вушка на стегнах — поширена особливість жіночої фігури, опуклості з боків сідниць, позбавляють силует витонченості. Якщо ви не знаєте, як прибрати вушка на стегнах, але дуже хочете це зробити, то у нас для вас є дві новини — хороша і не дуже. Перша новина — виконуючи наші рекомендації, ви позбудетеся не тільки від галіфе, разом з ними підуть і інші недоліки стегон. Ваші ноги будуть не просто відмінно виглядати в штанях, але і залучати захоплену увагу на пляжі. Друга новина — прибрати галіфе дуже непросто, для цього доведеться чимало попрацювати.

Як правило, вушка на стегнах зустрічаються у жінок із зайвою вагою. Але вони можуть бути і у худих — так званих «скінні фет», у яких, незважаючи на невелику вагу, спостерігається значний відсоток жиру в організмі.

Зміст

Стратегія позбавлення від вушок на стегнах

Локалізація підшкірного жиру на жіночому тілі залежить від типу статури. При типі фігури «груша» жирові запаси відкладаються переважно на ногах і сідницях, утворюючи вушка або, як їх ще називають, галіфе ” на стегнах. При цьому вага тіла може бути нормальною або навіть низьким за рахунок вузьких кісток і слабо розвинених м’язів.

 

Щоб позбутися від галіфе на стегнах, необхідний комплексний підхід, тобто одночасне дотримання трьох умов:

 • активне спалювання підшкірного жиру;
 • зміцнення м’язів і, якщо це необхідно, нарощування м’язового об’єму;
 • активізація кровообігу в проблемних зонах для підвищення тонусу шкіри.

Головною помилкою дівчат, охочих прибрати вушка на стегнах, є помилкове уявлення, що можна прибрати жир з цієї зони, навантажуючи розташовані під нею м’язи і застосовуючи масаж. Локальне спалювання жиру неможливо, жировий прошарок рівномірно зменшується по всьому тілу при схудненні.

Спалювання жиру

Для того, щоб прибрати галіфе на стегнах, потрібно, в першу чергу, схуднути. Але не слід застосовувати для цього дієти, вони дають лише короткочасний ефект. За час дотримання дієти втрачається не тільки жирова, але і м’язова маса. Після повернення до звичного харчування жирові запаси швидко заповнюються, а ось втрачена м’язова маса без силових навантажень не повертається. В результаті відсоток жиру в організмі стає вище, ніж був до застосування дієти, а значить, вушка на стегнах стають ще більш вираженими.

Схуднення повинне ґрунтуватися на правильному харчуванні, що містить всі необхідні речовини — білки (не менше 1-1,5 г/кг маси тіла), жири і вуглеводи. При цьому добовий калораж раціону повинен бути менше енерговитрат організму. Для цього необхідно виключити борошняне, солодке, солоне і жирне, збільшивши в меню кількість овочів, нежирної риби, м’яса, сиру. Ведіть щоденник харчування і підраховуйте спожиті калорії, їх добове кількість повинна бути в межах 1200-1500 ккал.

Друга необхідна умова для схуднення — фізичне навантаження. Вона повинна включати як кардіо вправи, спрямовані на спалювання жиру (біг підтюпцем, швидку ходьбу, аеробіку, тощо), так і силовий тренінг, спрямований на зміцнення і нарощування м’язів. Особливо ефективна для схуднення кардіо навантаження натще — наприклад, швидка ходьба або біг підтюпцем вранці до сніданку.

При типі фігури «скінні фет» необхідно більше часу приділяти силовим навантаженням, виключивши з раціону борошняні вироби, солодощі, та збільшивши вживання тваринних білків. Добове споживання кілокалорій сильно урізати не потрібно.

Зміцнення і нарощування м’язів

Якщо ви хочете позбутися від вушок на стегнах, то силовими вправами не можна нехтувати. Кардіонавантаження і обмеження в харчуванні допомагають схуднути, однак при цьому попутно втрачається значна частина м’язової тканини. В результаті вушка на стегнах зменшаться, але ноги не стануть красивими із-за втрати м’язового об’єму і втрати тонусу шкіри. Лише міцні м’язи і пружна шкіра зроблять ноги по-справжньому красивими і сексуально привабливими. А цього неможливо досягти без силових вправ.

Ідеальний варіант силових тренувань — це заняття в тренажерному залі з правильно складеною програмою. Але можна займатися і вдома, особливо, коли ви тільки починаєте боротьбу з вушками на стегнах. Домашні тренування допоможуть швидко побачити позитивні зміни, це може стати відмінним стимулом і підготовкою до початку занять в тренажерному залі.

Наводимо вправи проти вушок на стегнах, розраховані на 5 хв. і на 20 хв. занять в домашніх умовах. Перед тренуванням зробіть розминку — побігайте на місці, виконайте обертання рук, шиї, тулуба. Не забувайте, що ефект від регулярних занять можна одержати, тільки дотримуючись правильне харчування з дефіцитом калорій і приділяючи достатньо часу кардіонагрузкам.

П’ятихвилинний комплекс вправ

Цей комплекс вправ високої інтенсивності допоможе поліпшити форму стегон всього за 5 хвилин в день.

 1. Ноги на ширині плечей, ступні паралельні, руки складаємо перед грудьми, спина рівна. Присідаємо до прямого кута, відставляючи назад сідниці. Піднявшись з присідання, відводимо в сторону пряму ногу, трохи зігнуту в коліні, як можна вище. Фіксуємо підняту стопу в крайній точці на секунду і повертаємо на місце. Потім знову присідаємо, встаємо і піднімаємо в бік вже іншу ногу. Робимо вправу без зупинки протягом 1 хвилини.
 2. Лежачи на боці, нижня рука підпирає голову, верхня спирається на підлогу перед грудьми, нижня нога зігнута в коліні. Піднімаємо верхню ногу вгору у вертикальній площині, опускаємо, не кладучи на підлогу і відразу ж виносимо вперед, піднімаючи до 45 градусів, потім повертаємо на місце, не кладучи на підлогу. Повторюємо ці рухи протягом 30 сек. При цьому нога повинна постійно залишатися на вазі.
 3. Не змінюючи положення тіла і не опускаючи ногу для відпочинку, піднімаємо її у вертикальній площині, як можна вище, потім опускаємо на 10-15 градусів і знову піднімаємо. Виходять похитування прямою ногою в повітрі з невеликою амплітудою. Робимо 30 сек.
 4. Не опускаючи ногу, затримуємо її у верхньому положенні ще на 30 секунд.
 5. Повертаємося на інший бік і робимо вправи 2, 3, 4 для іншої ноги.
 6. Стаємо на коліна. Піднімаємо зігнуту ногу в сторону до паралелі з підлогою, стегно повинно бути перпендикулярно корпусу. Досягнувши верхньої точки підйому, випрямляти коліно коротким рухом, відразу ж підтискаємо гомілку назад і повертаємося у вихідне положення, однак коліно на підлогу не ставимо, і відразу ж повторюємо рух. Коліно треба постійно тримати на вазі. Виконуємо протягом 30 секунд.
 7. Повторюємо вправу 6 для другої ноги.

По закінченні цього комплексу ви відчуєте сильну втому і напругу в м’язах, що свідчить про його високу ефективність.

Комплекс вправ на 15-20 хвилин

 1. З прямої стійки, руки складені перед грудьми, робимо косою випад назад — згинаючи передню ногу в коліні, відставляємо задню на носок, але не прямо, а зі схрещуванням приблизно на півметра, коліно при цьому опускається вниз, але не стосується підлоги. Повертаємося в пряму стійку, але не опускаємо ногу, а, утримуючи рівновагу, робимо нею по черзі три підйому в сторону. Повторити 15 разів.
 2. Міняємо положення ніг, виконуємо ще 15 повторів.
 3. Широка постановка ніг, носки розведені назовні, руки попереду довільно. Присідаємо, відводячи сідниці назад, а потім вискакуємо вгору і приземляємося, з’єднуючи стопи разом. Далі в стрибку розводимо ноги, як в ІП, присідаємо, як можна глибше, і знову вискакуємо вгору, з’єднуючи стопи. Повторюємо ці стрибки протягом 1 хвилини.
 4. Прийміть упор на одному коліні і прямій руці, корпус при цьому повинен бути розгорнутий вперед. Вільну випрямлену ногу відводите максимально вперед, потім назад, корпус залишається нерухомим. Робимо 25 повторів, не опускаючи ногу вниз.
 5. Зберігаючи те ж положення, і не даючи відпочинку нозі, робимо нею 10 обертань спочатку за годинниковою, а потім 10 обертань проти годинникової стрілки.
 6. Переходимо в положення рачки, витягнувши тому ту ж ногу. Згинаємо її, відводячи коліна в бік, потім опускаємо його вниз, але на підлогу не ставимо, а відразу повертаємо коліно вбік і випрямляти ногу назад. Виконуємо 15 повторень.
 7. Переходимо в упор на один лікоть і стегно, зігнувши нижню ногу, корпус розгорнуто вперед. Продовжуємо опрацьовувати ту ж ногу. Витягуємо її максимально вгору, потім згинаємо і торкаємося на мить коліном підлоги перед собою і знову піднімаємо вгору. Корпус тримаємо рівно. Повторюємо 25 разів.
 8. Робимо вправи 5-8 в симетричному положенні для іншої ноги.
 9. Лягаємо на спину, зігнувши коліна і помістивши п’яти на узвишшя, щоб між стегнами і гомілками був прямий кут. Одну ногу випрямляємо вгору, інша служить упором. Піднімаємо таз, щоб корпус з стегном наполегливої ноги утворили пряму лінію. Відводимо вільну ногу максимально убік і повертаємо вгору — 15 разів.
 10. Повторюємо вправу 9 для другої ноги.

Після цього складного комплексу в м’язах стегон відчувається сильне печіння, а значить, зона галіфе з його допомогою активно опрацьовується.

Підвищення тонусу шкіри

Масаж і контрастний душ самі по собі не здатні прибрати вушка на стегнах. Однак не можна сказати, що ці процедури марні, адже вони покращують кровопостачання в зоні галіфе, тим самим підвищуючи пружність шкіри. В результаті їх застосування шкіра підтягується, стає більш гладкою, зменшуються прояви целюліту.

Контрастний душ роблять, направляючи на сідниці і область галіфе поперемінно через 10-20 сек. струмені холодної і гарячої води. Баночний масаж виконують спеціальними еластичними банками, втягуючи в них шкіру на 1,5 см і переміщаючи круговими рухами по шкірі, змащеній олією. Проводять баночний масаж курсами з 12 процедур не частіше 3 разів на рік. Також ефективний для підвищення тонусу шкіри стегон розігріваючий масаж з сумішшю меленого імбиру і рослинного масла. Його можна робити не частіше 1 рази в тиждень.

Методи косметології

Багатьох приваблює можливість позбавлення від вушок на стегнах з допомогою сучасних методів косметології. Цей шлях здається найлегшим, але переважна більшість цих процедур неефективні, а іноді небезпечні. Без фізичного навантаження і правильного харчування отримати красиві ноги з пружними м’язами просто неможливо. Косметологічні маніпуляції не підвищать відсоток м’язової маси в організмі. А адже саме гармонійно розвинені м’язи, обсяг яких істотно переважає над масою підшкірно-жирової клітковини, є головною умовою гарного тіла. Домогтися цього можна тільки за допомогою спорту.

Висновок

Якщо ви твердо вирішили прибрати вушка на стегнах, вам доведеться вести активний спосіб життя, займатися спортом і правильно харчуватися. Ці зміни не лише дозволять досягти поставленої мети, але й принесуть багато приємних бонусів — істотне поліпшення всіх параметрів фігури, зміцнення здоров’я, підвищення життєвого тонусу.

 

Залишити відповідь