Незалежно від поставленої мети всі клієнти фітнес-клубу стикаються з вибором формату тренування: самостійні заняття, групові або індивідуальні з інструктором. Кожен із варіантів має свої переваги. Але лише робота з персональним тренером гарантує наочний результат за порівняно короткий час.

Переваги індивідуальних занять

Польза индивидуальных тренировок с тренером - Skyfitness Kyiv
 • Індивідуальний підхід.

Персональні тренування це ціла програма трансформації режиму харчування, сну, фізичних навантажень. Складання такого комплексного плану (з урахуванням ваших цілей, стану здоров’я, рівня фізичної підготовки) входить до послуг персонального тренера. Він формує основну програму заняття, але ваші побажання також впливають на те, як відбувається персональне тренування. Індивідуальний графік дає можливість вибрати зручний час для відвідування клубу.

 • Безпека.

Заняття спортом без розуміння основ техніки виконання вправ можуть призвести до травмування. Особистий тренер приділяє вам всю свою увагу, наголошує на неточності, стежить за технікою. Вводячи в програму тренувань нові елементи, інструктор контролює ваше самопочуття, коригує навантаження, страхує під час виконання складних вправ.

 • Мотивація.

Хороший тренер завжди трохи психолог. Якщо ви звикли шкодувати себе, недоопрацьовувати на самостійних тренуваннях, виконуючи вправи напівсили, змінити фігуру або покращити здоров’я точно не вийде. Важливість персонального тренера полягає в тому, щоб знайти підхід до конкретної людини, підібрати стимул, який змусить рухатися до бажаного результату. Оскільки персональне тренування з тренером буде дорожчим за інші варіанти, вам не захочеться прогулювати, втрачаючи гроші. Це стане гарною мотивацією займатися регулярно.

 • Оцінка результатів.

Заняття з персональним тренером мають на увазі професійну оцінку досягнутого прогресу. За підсумками оцінки замінюються елементи чи вся програма тренувань, підвищується чи знижується навантаження. Для максимальної об’єктивності проводять спеціальні тести, які показують зміни ваших фізичних параметрів: гнучкості, координації, силової витривалості.

Кому необхідний особистий інструктор

Успешная первичная консультация: детальный разбор | FPA

Заняття з особистим тренером підходять всім, хто хоче займатися спортом, не ризикуючи своїм здоров’ям. Особливо корисні такі тренування наступним категоріям відвідувачів фітнес-клубу.

 • Початківцям.

Щоб зрозуміти, які процеси відбуваються в організмі під час фізичних навантажень, і поставити правильну техніку виконання вправ, спочатку обов’язкова робота з персональним тренером.

 • Спортсменам під час підготовки до змагань.

Програма, складена та контрольована фахівцем, дозволить досягти максимального результату.

 • Вагітним та жінкам у післяпологовий період.

У цей час тренуватися самостійно може бути небезпечним для здоров’я, навіть якщо ви вже досвідчений відвідувач фітнес-клубу. Заняття з тренером віч-на-віч допоможуть підібрати щадне, але ефективне навантаження.

 • Тим, хто реабілітується після травми.

Індивідуальна програма допоможе відновити колишню фізичну форму, можливо, навіть поліпшити її.

 • Дітям.

Персональні тренування потрібні, щоб мотивувати спортсменів-початківців на здоровий, рухливий спосіб життя.

 • Літнім людям.

У такому віці потрібен уважний підхід до тренувань, щоб відрегулювати навантаження на серце та суглоби.

Поради для початківців

Тренажерный зал с тренером, занятия с персональным тренером в Минске
 • Попередньо поспілкуйтеся з декількома інструкторами, задайте питання, що вас цікавлять, виберіть того, з ким вам буде найбільш комфортно під час тренувань.
 • Чітко позначте мету: чи потрібно схуднути, накачати м’язи, підтримати поточну форму.

Заняття єдиноборствами покращать загальну фізичну форму, розвинуть витривалість і спритність. Тренування на біговій доріжці поставить правильну техніку бігу, зміцнить серцево-судинну та дихальну системи, спалить зайві калорії.

Програму для набору м’язової маси також найефективніше складати в тандемі з власним інструктором. Так ви грамотно зміцните і розвинете м’язи, не нашкодивши хребту і суглобам.

Дуже популярні індивідуальні тренування з йоги, стретчингу, пілатес. Ретельне розтягування м’язів та зв’язок у статичних вправах, концентрація на правильному диханні роблять тіло гнучким, вирівнюють поставу та зміцнюють м’язи.

Початківцям рекомендуються тренування тричі на тиждень під персональним наглядом. Займайтеся в заданому режимі протягом кількох тижнів, а при переході на самостійний тренінг регулярно звертайтеся до інструктора для оцінки результатів та контролю техніки.

Залишити відповідь