Майже 30% всього свого життя кожної людини приходить на сон. Під час звичайного сну наш організм відпочиває, набирається сил щоб здійснити геніальні відкриття а також росте. Як потрібно організувати своє спальне місце, щоб добре виспатись? Якого вмісту повинна буди подушка, і які протипоказання? Чи потрібно взагалі спати з подушкою, і чи можна обійтися без неї?

Яким повинен бути матрас?

матрасЦе факт, якщо наше тіло знаходиться в горизонтальному положенні, це не означає, що хребет людини не відчуває навантаження.  Навантаження не буде настільки велике, як у вертикальному положенні, але все ж таки, коли ми знаходимося в вертикальному положенні на кожну частину нашого хребетно-рухового сегменту виходить приблизно по двадцять, двадцять п’ять кілограмів живої ваги. Саме тому матрац на спальне місце потрібно прискіпливо вибирати і віддати перевагу ортопедичній моделі. Такий  матрац дозволяє звести навантаження на хребет до мінімуму рівномірно розподіляючи вагу вашого тіла.  Не поспішайте впадати в відчай, якщо можливості купити спеціальний матрац не має. Деякі фахівці заявляють, що ваш опорно-руховий апарат може добре і повноцінно відпочити і відновитися на звичайнісінькому матраці, якщо він розстелений  на рівній поверхні ліжка, а не гамаку.

Чи потрібна подушка?

Люди, яких цікавить дотримання здорового способу життя частіше всього наголошують на відмові від усіх видів подушок, які на їхню думку, нібито наносять шкоду здоров’ю спини і не дають добре відпочити. Але, не поспішайте викидати свою подушку на смітник, бо вертебрологи запевняють, що відмова від подушки є безглуздим рішенням і навіть може бути шкідливим, так як основне завдання подушки – підтримувати природний стан шийного відділу хребта. Тому якщо ви відмовитесь від опори в місці фізіологічного викривлення шиї – це неминуче може призвести до порушення природного стану хребта, що може призвести до перерозтягування зв’язкового апарату шийного відділу.

Якою має бути подушка?

подушка Зручна і функціональна подушка, перш за все – запорука хорошого сну.

Слід пам’ятати, ортопедична подушка фіксує рівне положення голови і її висота при цьому не змінюється, в той час, як подушка на основі пуху добре змінює свою висоту в залежності від потреби людини. Тому фахівці радять віддавати перевагу подушкам з натуральних матеріалів: пух, перо, овеча шерсть.

Придбати якісні подушки, ковдри і постільну білизну можна в інтернет магазині  https://podushka.com.ua. Тут ви знайдете подушки виключно найвищої якості за розумною ціною, та ще й з гарантією якості.

Втім, перо і шерсть швидко стираються, і підлягають заміні  наповнення подушки кожні п’ять років, але чим частіше, тим краще. Якщо ж компоненти на натуральній основі можуть викликати у вас алергічні реакції, слід віддавати перевагу подушкам з штучними наповнювачами (комфорель або штучний пух).

Залишити відповідь