Щоранку – шанс почати життя заново. Так нехай ваше нове життя почнеться з корисною та легкої зарядки, яка не просто зміцнить тіло і загартує дух, а й подарує бадьорість, стрункість і гарний настрій. Ранкова зарядка для схуднення – крок до легкості і підтягнутою фігурі.

Ранкова зарядка для схуднення живота

Зайва вага не тільки додає естетичних недосконалостей вигинів вашого тіла, але і негативно впливає на здоров’я. Масштабне дослідження вчених з Ліверпуля довело, що надлишкова маса тіла – причина незадоволеності собою, депресії, низької якості життя, а також багатьох хвороб, наприклад цукрового діабету другого типу. 

Звичайно ж, приступати до корекції тіла і позбавлення від шкідливих харчових звичок потрібно поступово. І першим кроком стануть ранкові вправи для схуднення. Втім, не можу не відзначити, що існують протипоказання до занять спортом. Щоб не нашкодити здоров’ю, перед початком тренувань я рекомендую проконсультуватися з лікарем.

Чому саме зарядка вранці для схуднення? поясню:

 1. Вранці ваш мозок вільний від турбот і емоцій, тому є сила і мотивація для фізичних вправ, розповідає WebMD .
 2. Заняття спортом натщесерце допомагають інтенсивніше спалювати жирові відкладення.
 3. Зарядка для схуднення стимулює вироблення ендорфінів – гормонів гарного настрою.
 4. Фізичні навантаження в першій половині дня простіше сприймаються організмом, ніж заняття спортом після обіду.

Маючи багатий досвід в дієтології і спорті, я підібрала комплекс найефективніших вправ для корекції ваги. Отже, ранкова зарядка для схуднення живота:

вакуум

Улюблений прийом для красивого преса, яким користуються багато актрис і фітнес-гуру. Про користь вакууму також згадується в книзі Джоел Фурман . Вчений стверджує, що вакуум натще не просто дозволяє сформувати ефектний рельєф, а й запускає травлення, прискорює метаболізм і допомагає очистити клітини від шлаків.

Зарядка з ранку для схуднення обов’язково повинна закінчуватися вакуумом. Злегка зігніть стоячи ноги в колінах, округлятимете спину, глибоко вдихніть повітря і зусиллям притисніть живіт до спини. Затримайтеся в такому положенні на 10-15 сек. Повторіть вправу від 3 до 10 разів.

планка

Ви не помилилися, саме планка. Досвід фітнес-тренерів і лікарів доводить, що немає нічого кращого статичної планки, щоб просушитися і спалити жир. Планка – незаперечна частина зарядки для схуднення. Правильна техніка виконання:

 1. Станьте в бічну планку.
 2. Опори зробіть на лікоть і стопу.
 3. Вирівняйте тіло в одну лінію.
 4. Виконуйте скручування ліктем-о-пліч протилежної руки.
 5. Повторіть бічну планку на іншу сторону.

Цю вправу потрібно виконувати до упору, тільки тоді результат вас приємно порадує.

Планка: Pixabay

велосипед

Зарядка вранці для схуднення в області талії і живота не обійдеться без улюбленого вправи «велосипед». Для того щоб його виконати, ляжте на спину. Верхню частину тулуба (до лопаток) підійміть, а руки складіть за головою. Ногами імітуйте їзду на велосипеді. Продовжуйте виконання вправи до упору.

Ця зарядка, щоб схуднути в проблемній зоні живота, проста і ефективна. Її може виконати людина будь-якого віку і з будь-яким рівнем фізичної підготовки.

Ранкова зарядка для схуднення в ногах і стегнах

Зарядка ранкова – справжній ритуал, що допомагає тілу підбадьоритися, а розуму налаштуватися на робочу хвилю. Крім того, грамотно підібравши тип навантаження, ви можете коригувати проблемні зони, які складно опрацювати навіть в залі.

Однак безсумнівна перевага у залу все ж є – можливість проводити заняття з тренером. Перебуваючи під контролем професіонала, вам вдасться досягти правильної техніки і уникнути травм. Тому попередньо я рекомендую порадитися з фахівцем, а потім приступати до тренувань.

З власного досвіду знаю, що ендоморфи особливо схильні до накопичення жиру на ногах, внутрішній і зовнішній стороні стегон. Відповідно, прибрати небажаний рельєф саме там для них найважче. Мій комплекс вправ для схуднення в ногах дозволить зробити це швидко і в задоволення. приступимо:

Відведення прямої ноги в сторону

Хочу звернути вашу увагу, що ця вправа може бути модифіковано під будь-який тип навантаження. Якщо вам потрібно більше напружити м’язи, просто візьміть в руку гантель або імпровізований утяжелитель у вигляді пляшки з водою.

Ранкова зарядка повинна початися з розминки і легкого бігу на місці:

 1. Після лягаємо на підлогу, в руку беремо утяжелитель і кладемо її на стегно.
 2. Видихаючи повітря, відводимо пряму ногу з рукою в бік, затримуючи у верхній точці.
 3. Повертаємося в початкове положення.

Така вправа добре опрацьовує внутрішню і зовнішню поверхню стегна, дозволяючи позбавитися від «вушок» на стегнах.

Махи зігнутою ногою

Другий особистий фаворит для схуднення в ногах – махи. Ранкова гімнастика не може обійтися без них:

 1. Станьте на коліна, зробивши наголос на передпліччя або лікті.
 2. Зігніть ногу в коліні на 90 градусів і відведіть її назад.
 3. Утримуйте ногу в верхній точці до 20 секунд, а після опустіть.

Щоб ускладнити вправу, досить затиснути згином ноги гантель і при відведенні заводити ногу високо, а наближати її не на підлогу, а до грудей. При цьому в роботу включаються м’язи задньої поверхні стегна, а також сідниці.

випади

Щоб технічно правильно виконувати випади, вам не потрібна консультація тренера. Ризик травм в цій вправі мінімальний. Уважно вивчіть всі мої рекомендації, і ранкова гімнастика для схуднення принесе не тільки користь здоров’ю, але і конкретний результат у вигляді більш струнких ніжок. Встаньте рівно, ноги помістіть на ширину плечей. Присідання слід робити тому і в сторону, так навантаження буде максимальною.

При відведенні ноги стежте за глибиною присідання, тримайте спину прямо і пам’ятайте, що коліно не повинне виходити за носок. Сам присед робіть на видиху, а підйом в початкове положення – на вдиху. Також під час присідання з’єднайте зігнуті в ліктях руки в замок. Це допоможе сконцентруватися на правильній техніці виконання і тримати рівновагу.

Випади: Pixabay

Впевнена, що регулярно виконуючи такі гімнастичні трюки, ви обов’язково будете вражені своїм відображенням у дзеркалі. Але зарядка не панацея в разі схуднення. Також не забуваємо про збалансоване харчування з помірною калорійністю. Щоб правильно скласти раціон, зверніться до фахівця. Гарного настрою, бадьорого ранку і стрункого тіла!

Увага! Матеріал носить лише ознайомлювальний характер. Не слід вдаватися до описаних в ньому методам лікування без попередньої консультації з лікарем.

джерела:

 1. Louise Chang. Lose Weight With Morning Exercise // WebMD. – 2010. – 31 August.
Залишити відповідь