Список самих калорійних продуктів, найбільш шкідливих для плоского живота. Скільки кілометрів потрібно пробігти, щоб спалити калорії від порції картоплі фрі?

Самі шкідливі продукти

Шкідливі для здоров’я і для фігури продукти харчування можна розділити на дві категорії. У першу групу увійдуть «калорійні бомби», які містять чи не добову норму порожніх калорій, а в другій категорії будуть перебувати продукти, що розпалюють апетит і змушують їсти більше.

Яскравим прикладом стане пиво. Воно не тільки підвищує апетит, але і знижує рівень критичності до вибору їжі — комбінація пива і великий пачки чіпсів є типовою. Інші міфи про його шкоду (включаючи наявність соєвих прогормонов) — швидше псевдонаукові страшилки, ніж реальні факти.

Чим відрізняються прості вуглеводи від складних і чому вуглеводи з високим глікемічним індексом призводять до набору ваги?

Залежність від солодкого

Оскільки чистий цукор не зустрічається в природі, в процесі еволюції організм людини не виробила захисні механізми. Цукор не викликає яскравого почуття насичення — саме тому продукти, що містять його, можна вживати практично в безмежних кількостях.

Подібні продукти харчування викликають стан, близький до залежності. З’ївши навіть трохи солодкого, потрапили в цю залежність буде вкрай складно зупинитися і перестати їсти. Причина криється в різких перепадах рівня глюкози в крові — саме з цим важливо навчитися боротися.

Порожні калорії і кілометри на пробіжці

1. Печиво з сиром. Сирне печиво завдає стрункої фігури комплексний удар — спершу в хід йде біла пшеничне борошно з захмарним глікемічним індексом і високим вмістом глютену, потім у бій вступає тертий сир, багатий насиченими жирами і холестерином, а завершує справу добірний цукор.2. Шоколадно-горіхова паста. Головними інгредієнтами в складі Нутелла є зовсім не горіхи, а шкідливий цукор і пальмова олія (сором’язливо назване «рослинна олія»). Найгірше, що можна уявити для здорової людини — це вечір з такою баночкою перед телевізором.3. Буріто / Рол. Корж з білої пшеничної муки і рослинного жиру, засмажені в агресивному фритюрі шматочки м’яса, тертий сир і рясна поливання майонезом. Нехай сором’язливі листочки салату не вводять вас в оману — користі для здоров’я у такого продукту харчування бути не може.4. Чіпси. Імідж чіпсів як доступного і «легкого перекусу далекий від реальних характеристик цього шкідливого продукту. Перевантажений сіллю і дешевшими рослинними жирами пресований картопляний крохмаль дає організму виключно порожні калорії, але зовсім не енергію для життєдіяльності.5. Картопля фрі. Почнемо з того, що навіть звичайний відварну картоплю далекий від звання дієтичного. Його модифікований брат з пресованого картопляного пюре, засмажений у соняшниковій олії і засипана сіллю — ворог №1 для вашого живота, так і для серцево-судинної системи.6. Чізбургер. Як непомітно додати сотню калорій до страви? — сховати в нього плавлений сир. Все інше у складі цього бутерброда вам давно відомо — біла мука без натяку на клітковину, кетчуп, майонез і яловичий фарш 20% жирності. Саме таке червоне м’ясо найбільше турбує дієтологів.7. Морозиво. Лише вельми далекі від харчової промисловості люди вважають морозиво молочним продуктом. У реальності це суміш цукрового піску, сиропу глюкози, рослинних жирів і знежиреного сухого молока. Шоколадна крихта або малиновий сироп забивають останній цвях в кришку труни.8. Шоколадні батончики. Енергетичний перекус, що містить виключно порожні калорії без будь-якої користі для здоров’я. Нульовий вміст клітковини, вітамінів і мінералів — зате велика кількість простих цукрів та пальмової олії. Легкий спосіб боротьби з голодом і зі стрункою талією.9. Пиво. Пиво містить порівнянне з солодкими газировками кількість порожніх калорій. Ці алкогольні калорії організм прагне утилізувати в першу чергу, лише потім переходячи до калоріях звичайної їжі — при низькому рівні активності вони будуть відправлені прямо в жирові запаси.10. Солодкі газованої води. В одній банці coca-cola міститься 37 грамів цукру — 6 чайних ложок. Маючи високий глікемічний індекс, він миттєво засвоюється і відправляється прямо в кров, приносячи організму безліч проблем. У спробі знизити збиток тіло спробує утилізувати калорії в жир.

***

У боротьбі за прибутки виробники продуктів роблять все можливе, щоб ви купували і з’їдали більше. Оскільки жирна, солодка і солона їжа є найбажанішою, саме вона несе в собі ключову проблему — в першу чергу шкоду із-за надмірного споживання.

Джерело фотографій:

  • Блог fittalerz.wordpress.com
Залишити відповідь