Різке схуднення рідко допомагає позбутися «вушок» на стегнах. Це явно не той підхід, якщо ви хочете повернути своїм формам витончений вигляд. Для профілактики та усунення галіфе потрібен цілий комплекс заходів, що включає як нормалізацію харчування, спеціальні вправи, так і косметичні процедури.

Що важливо знати про «вушки» на стегнах

Найчастіше з проблемою галіфе стикаються жінки з грушоподібною фігурою (худим верхом тулуба та масивними ногами), збоєм менструального циклу та сидячою роботою.

Спочатку розберемося, чому жир залишається саме на стегнах. Все пояснюється фізіологією: за рахунок гормону естрогену організм починає запасатися стратегічним жиром ще під час статевого дозрівання, після чого завбачливо ховає жир у стегна, талію та сідниці. На стегнах жиру відкласти простіше через порушення кровотоку.

Найчастіше з проблемою галіфе стикаються жінки з грушоподібною фігурою (худим верхом тулуба та масивними ногами), збоєм менструального циклу та сидячою роботою.

Причини появи «вушок» на стегнах:

  • генетична схильність;
  • надлишок жиру в організмі;
  • різкі коливання маси тіла;
  • нестача фізичного навантаження;
  • проблеми із щитовидною залозою;
  • порушення кровообігу через тісний одяг;
  • неправильний раціон харчування;
  • вік після 40 років, коли шкіра втрачає еластичність.

Насамперед рекомендуємо вам пройти обстеження у лікарні, щоб виключити можливі захворювання, а також почати вести здоровий спосіб життя.

Профілактика та лікування «вушок» на стегнах

Включіть у програму тренувань аеробні навантаження для схуднення в цілому (біг, ходьбу, плавання) та особливі вправи для моделювання стегон три-чотири рази на тиждень.

тренування профілактика вушок на стегнах

Ефективна боротьба з галіфе передбачає систематичний комплексний підхід, у якому кожна частина має доповнювати одне одного.

Фізичні навантаження

Включіть у програму тренувань аеробні навантаження для схуднення в цілому (біг, ходьбу, плавання) та особливі вправи для моделювання стегон три-чотири рази на тиждень.

Щоб опрацювати зону галіфе, робіть стандартні присідання та присідання з кроком назад, випади, махи назад. Ще одна дієва вправа – напівміст: потрібно лягти на спину, поставити на підлогу зігнуті ноги та витягнути руки з боків. Потім підняти стегна та таз, вирівнявши все тіло від колін до плечей в одну лінію. Повторити 20-25 разів.

Увага! Для максимальної ефективності починайте кожне тренування з розминки, а закінчуйте його розтягуванням м’язів ніг.

Правильне харчування

Хоча локально позбавитися жиру не можна, скоригувавши свій раціон, ви зможете повернути тілу підтягнутий вигляд. Намагайтеся харчуватися по п’ять разів на день дрібними порціями.

Відмовтеся від цукру, напівфабрикатів, фастфуду, здоби, копченої та жирної їжі. Скоротіть споживання солі.

Додайте в меню більше овочів, а також білкову їжу, необхідну для побудови м’язів (нежирне м’ясо та рибу). Зверніть увагу: останній прийом їжі повинен бути не пізніше ніж за чотири години до сну, щоб вночі організм не переробляв з’їдене, а повноцінно відпочивав.

Важливий момент! Для нормального перебігу обмінних процесів випивайте на добу щонайменше 30 мл води на кілограм ваги.

Лайфхак: ви можете зменшити апетит, випивши склянку чистої води .

Підтримка косметикою

Креми та обгортання допоможуть прискорити кровообіг для жироспалювання на стегнах. При регулярному використанні подібних beauty-засобів шкіра у проблемних місцях стане більш пружною та гладкою.

Крім нормалізації режиму харчування та виконання комплексу вправ, важливо подбати про покращення мікроциркуляції крові у проблемних сферах. Жирозпалюючі креми та обгортання допоможуть прискорити кровообіг для швидкого усунення жирових відкладень на стегнах. До того ж при регулярному використанні подібних beauty-засобів ваша шкіра в проблемних місцях стане більш пружною, гладкою та ніжною.

У домашніх умовах відмінний результат показують спеціальні обгортання: достатньо нанести засіб щільним шаром на 15 хвилин, після чого змити водою (для помітного позитивного ефекту процедуру необхідно повторювати раз на два тижні). Радимо спробувати водоростеве обгортання із серії «Свіжа косметика» з екстрактами ламінарії та фукусу, а також пребіотиками. Ці корисні речовини виводять із тканин зайву рідину, тим самим моделюючи об’єми тіла та знижуючи вагу. Крім іншого, обгортання покращує регенерацію та еластичність епідермісу, вирівнюючи рельєф.

Залишити відповідь