Протягом останніх десятиліть татуювання в світі спорту вже нікого не дивують. Спортсмени забивають себе повністю і їх атлетичні тіла зовні нагадують справжній мальовничий шедевр.

Тату спортсменів: що це, малюнок з певної смисловим навантаженням або ж просто данина моді.

КРАЩІ ТАТУЮВАННЯ ФУТБОЛІСТІВ

Відомий у всьому світі футболіст, який також визнаний законодавцем футбольної моди на татуювання – Девід Бекхем набив на спині не тільки імена своїх двох синів, але і крилату фігуру, яка нібито розп’ята на хресті.

backham

Тату футболістів не залишають байдужими жодного вболівальника, що тільки не зображують на своєму тілі гравці – релігійні символи, Міккі-Маусов, портрети відомих футболістів і т.д.

До речі, для татуажу губ, бров, очей добре підходить пігмент марки kodi його можна придбати в інтернет магазині tattooline.com.ua. Це інноваційні фарби для перманентного татуажу останнього покоління з ексклюзивною формулою і гарантованим результатом.

Ще один яскравий представник зі світу футболу – гравець італійської «Роми» Раджа Наїнгголан. На його тілі практично не залишилося вільного місця. У Раджі близько 30 різних малюнків, які можна побачити на фото.

На особливу увагу заслуговує троянда на шиї гравця. А на спині Наінгголан зображені два крила з датою народження і датою смерті матері футболіста.

Серхіо Рамос - футболіст

Спортивні татуювання, в тому числі зі значущими цифрами також мають місце бути. Яскравий тому приклад іспанський захисник Серхіо Рамос. На його тілі набито багато цифр, починаючи від номера під яким він грав в «Севільї» і важливе для нього число 90+, яке не піддається поясненню.

КРАЩІ ТАТУЮВАННЯ БАСКЕТБОЛІСТІВ

Практично кожен другий гравець НБА носить на собі трохи чорнила. Тату для спортсменів – це не тільки частина стилю, але і символ удачі, який вони набивають для того, щоб їх перемоги примножувалися.

Знаменитий форвард «Клівленд Кавальєрс» Джеймс Леброн славиться своїм написом на все спину – «Chosen 1» (Обраний). А що, талановитий баскетболіст може собі дозволити вважатися обраним, особливо в своїй команді.

Джеймс Леброн - татуювання

Ще одна зірка НБА – Кобе Брайант приковує увагу уболівальників своїми тату. Перший малюнок Брайант набив на честь своєї дружини, на цьому баскетболіст вирішив не зупинятися.

Кобе Брайант - баскетболіст

На тілі Брендона Дженнінгса багато вуличних написів, які красиво підкреслюють його ідеально складене тіло.

Красива татуювання для спортсмена – це невід’ємна частина його образу, по якій його не тільки дізнаються, але і намагаються за ним повторити і набити щось схоже на своєму тілі.

КРАЩІ ТАТУ БІЙЦІВ ММА

Представники змішаних єдиноборств також ставляться з особливою пристрастю до тату про спорт і не тільки.

Епатажний ірландець Конор Макгрегор настільки захопився татуюваннями, що просто не може вже зупинитися. Зараз на тілі зірки UFC красується десятки різних написів і малюнків.

Наприклад, своє перше татуювання Макгрегор набив, будучи в п’яному стані, і що значить, напис на арабській мові Конор до сих пір не знає.

 

Конор Макгрегор - боєць ММА

Ще один боєць ММА Чед Едвард Мендес на лівій руці носить абстрактне тату, яке привертає увагу його шанувальників. У спортсмени не розмальовано все тіло, але однією тату досить для того, щоб про нього говорили.

Тату качків і тату для бодібілдерів особливо привертають увагу, так як це той вид спорту, в якому значення має не хто «швидше, вище і сильніше», а зовнішні дані спортсмена і рельєфи його тіла.

татуювання бодібілдерів

 

У кожному виді спорту знайдеться свій яскравий представник з розмальованим тілом. Так татуювання хокеїстів розгледіти під їх формою важко, але це не означає, що вони відсутні.

Так, вони не так поширені серед хокеїстів, як серед футболістів, але все-таки вони є. Найвідоміший російський хокеїст, який виступає за «Вашингтон Кепіталз» – Олександр Овечкін набив тату, яке не давало спокою багатьом.

На лівій стороні торсу спортсмена набита напис, в перекладі з англійської – «Сергій, ти завжди в моєму серці». Багато хто відразу почали приписувати хокеїстові нетрадиційну орієнтацію, але мало, хто знає, що цей напис присвячена загиблому брату хокеїста.

Татуювання волейболістів також цікаві, і, не дивлячись на те, що представники цього виду спорту не так оздоблені, як інші спортсмени, можна зустріти кілька цікавих варіантів.

Татуювання для спортсменів на руці і на інших частинах тіла – це спосіб самовираження, за рахунок якого вони виділяються на тлі інших. Зображення на тілі можуть розповісти багато про що – для одних це символи та обереги, а для інших – нагадування про важливі події та рішення. Вони не бояться засуджень і набивають те, що вважатимуть за потрібне.

Залишити відповідь