PlateJoy, дочірній сайт Healthline, є службою планування харчування, яка обіцяє допомогти вам заощадити гроші та харчуватися краще, готуючи свіжі та здорові страви вдома.

Він збирає детальну інформацію про ваші харчові уподобання, щоб створити індивідуальне меню для вас і вашої родини.

Він також створює впорядкований список покупок на основі того, що у вас уже є і що вам потрібно купити, таким чином спрощуючи вашу щотижневу поїздку за покупками.

У цій статті розглядаються деякі плюси та мінуси PlateJoy і кому варто його спробувати.

Що таке PlateJoy?

PlateJoy Reviews | Read Customer Service Reviews of platejoy.com

PlateJoy — це служба планування їжі, орієнтована на харчування, яка створює персоналізоване тижневе меню та допомагає оптимізувати ваш список покупок.

Його можна отримати в Інтернеті або завантажити як додаток на пристрої Apple і Android.

Під час реєстрації ви можете додати всіх членів вашої родини та вказати бажані розміри порцій і дієтичні обмеження для кожної особи.

Ви також можете зазначити будь-які цілі щодо схуднення, переваги в їжі та покупках продуктів, часові та дієтичні обмеження.

PlateJoy використовує цю інформацію, щоб пропонувати рецепти та щоденні меню, розроблені дієтологами спеціально для вашої родини.

Переглянувши власне меню, ви зможете створити цифрову комору, вказавши, які інгредієнти вже є під рукою. Це можна використовувати для створення списку покупок, який мінімізує харчові відходи та гарантує, що ви купуєте лише те, що вам потрібно.

Більше того, PlateJoy нещодавно додав PlateJoy Path, значки Balanced Plate і щоденні калорії та загальну кількість макроелементів, що полегшує визначення правильного балансу поживних речовин щодня

Що таке PlateJoy Path?

Щоб допомогти вам наповнити тарілку більш поживними продуктами та знати, що ви отримуєте оптимальний баланс поживних речовин, PlateJoy нещодавно додав функцію під назвою PlateJoy Path.

PlateJoy Path, створений за допомогою експертів з питань харчування, — це план харчування, розроблений із використанням профілю харчування — рейтингу продуктів на основі вмісту поживних речовин.

На основі інгредієнтів, які вони містять, рецепти PlateJoy отримують оцінку харчової якості. Рецепти з найвищими балами позначаються тарілками балансу.

Якщо ви вирішите слідувати PlateJoy Path, ви автоматично отримуватимете рецепти Balance Plates, хоча ви завжди можете замінити рекомендовані рецепти, якщо вони не відповідають вашим харчовим уподобанням.

Які режими харчування підтримує PlateJoy?

PlateJoy Review 2022: A Family Meal Planner Made Easy

PlateJoy пропонує широкий вибір рецептів і страв на будь-який смак.

Фактично, ви можете налаштувати свої плани харчування відповідно до різних моделей харчування, зокрема:

 • низьким вмістом вуглеводів
 • середземноморський
 • безмолочні
 • палео
 • кето
 • вегетаріанська
 • веганський
 • пескатарський
 • не містить глютену
 • повноцінна дієта
 • кошерний
 • низький вміст натрію
 • вагітна/годуюча грудьми

Більшість планів також можна комбінувати, а окремі інгредієнти можна відфільтрувати, що полегшує пошук рецептів, які підійдуть навіть найвибагливішим їдцям.

Переглянувши своє меню, ви можете поміняти рецепти та знайти інші, які можуть вам більше підійти.

Ви також можете ввести власні рецепти вручну або знайти рецепти на веб-сайті та додати їх до свого меню.

Інгредієнти

PlateJoy дозволяє легко включити різноманітні поживні інгредієнти у свій раціон.

Сервіс не тільки дозволяє відфільтрувати конкретні інгредієнти на основі ваших особистих уподобань, але також бере до уваги кілька інших факторів.

Наприклад, PlateJoy дозволяє налаштувати ваше меню залежно від того, чи надаєте перевагу сезонним продуктам , скільки різноманітності ви бажаєте та чи хочете ви уникати попередньо приготовлених білків або овочів.

Ви також можете вибрати конкретні види молока, хліба, макаронних виробів і рису, щоб рецепти та списки покупок відповідали вашим потребам.

Харчова цінність і розміри порцій

Однією з унікальних особливостей PlateJoy є можливість встановлювати бажаний розмір порцій для кожної особи у вашій родині.

Наприклад, оскільки ми маємо різні потреби в калоріях , я встановлюю велику порцію для своєї порції, для чоловіка — дуже велику, а для мого сина — маленьку.

Потім PlateJoy використовує цю інформацію, щоб регулювати кількість інгредієнтів, необхідних для кожного рецепту.

Щоб задовольнити різні харчові потреби, PlateJoy надає інформацію про кількість калорій, вуглеводів, клітковини, загального цукру, доданого цукру, чистих вуглеводів , білка, загального жиру, насиченого жиру та натрію на порцію для кожного рецепту.

Ось приклад інформації про поживну цінність кожного члена моєї сім’ї для рецепта салату з лососем і кус-кусом у грецькому стилі:

На порцію
(велика порція)
На порцію
(дуже велика порція)
На порцію
(невелика порція)
Калорії650813325
вуглеводи20 грам50 грам20 грам
клітковина4 грами5 грам2 грами
цукор2 грами3 грами1 грам
Доданий цукор0 грам0 грам0 грам
Чисті вуглеводи36 грамів45 грам18 грам
Жир30 грам38 грам15 грам
Насичених жирів11 грам14 грамів6 грамів
білок57 грам71 грам29 грамів
натрію1013 мг1266 мг507 мг

Скільки коштує PlateJoy?

Якщо ви зареєструєтесь на Healthline, ви зможете підписатися на PlateJoy лише за 4,99 доларів США на місяць.

В іншому випадку PlateJoy пропонує пакети передплати на 1, 6 і 12 місяців за такими цінами:

 • 1-місячна підписка: $12,99 на місяць
 • 6-місячна підписка: 69 доларів кожні 6 місяців
 • Підписка на 12 місяців: 99 доларів на рік

Підписка на 6 і 12 місяців коштує 11,50 і 8,25 доларів США на місяць відповідно, і рахунки виставляються одним платежем після безкоштовної пробної версії.

Послуга пропонує безкоштовну 10-денну пробну версію для нових користувачів, яка може допомогти вам визначити, чи підходить вам PlateJoy, перш ніж зобов’язуватися сплачувати постійну плату

Як працює PlateJoy?

PlateJoy is introducing a digital health system to prevent diabetes

Після того, як ваш обліковий запис буде налаштовано, ви щотижня виконуватимете три прості кроки, щоб створити персоналізований план харчування та список покупок.

Крок 1: Налаштувати

Першим кроком є ​​встановлення параметрів тижневого плану харчування. Це включає в себе вибір страв, рецепти яких ви хочете, скільки рецептів ви хочете приготувати (або якщо ви добре їсте залишки ), і скільки часу ви хочете витратити на приготування кожної страви.

Налаштувавши свій тиждень, ви зможете додати певні рецепти до свого тижневого меню.

Ви можете вибрати рецепти з бібліотеки PlateJoy або з тих, які ви вводите вручну. Ви також можете дозволити додатку вибрати рецепти для вас.

Нарешті, ви виберете день тижня, у який плануєте робити покупки.

Крок 2: огляд

Наступним кроком є ​​перегляд індивідуального плану. У цьому вікні ви можете переглянути своє тижневе меню та замінити рецепти

Коли ви задоволені своїм меню, ви натиснете «Підтвердити» та перейдете на сторінку, де ви побачите всі інгредієнти, які вже є у вашому холодильнику чи коморі.

Крок 3: Магазин

Коли ви завершите свій план харчування, ви отримаєте список покупок, упорядкований за районами продуктового магазину. Список також містить примітки про те, скільки кожного інгредієнта вам потрібно буде купити.

Ви також можете додати до свого списку інші продукти, наприклад молоко чи фрукти.

Ви можете або принести свій список покупок із собою в магазин, або ви можете отримати свої продукти з доставкою.

Використання планувальника їжі

Протягом тижня ви можете отримати доступ до своїх рецептів через тижневе меню.

Коли ви будете готові приготувати страву, просто клацніть рецепт і дотримуйтеся покрокових інструкцій.

Чи варто вам спробувати PlateJoy?

Як зайнята працююча мама, я вважаю, що PlateJoy варто спробувати, якщо ви хочете харчуватися здоровіше або урізноманітнити свій раціон, не витрачаючи час на пошук рецептів або створення списків покупок.

Це також хороший варіант, якщо у вас є певні дієтичні потреби або вподобання, і вам важко знайти рецепти, які відповідають вашим потребам.

PlateJoy також виділяється своїм рівнем налаштувань і конкурентоспроможною ціною, коли ви реєструєтеся на Healthline. Крім того, завдяки службі PlateJoy Path легко дізнатися, що ви справді споживаєте правильний баланс поживних речовин.

Однак, оскільки вам все одно потрібно готувати їжу, це не підходить для людей, які не люблять готувати або віддають перевагу готовим першим стравам і закускам.

Він також вимагає абонентської плати на додаток до витрат на придбання продуктів, тому він може підійти не для всіх бюджетів.

Висновок

PlateJoy — це послуга на основі підписки, яка створює індивідуальне меню відповідно до ваших дієтичних потреб і харчових уподобань.

Це дозволяє вам створити список покупок на основі ваших щотижневих рецептів, які можна замовити та доставити безпосередньо до вас за допомогою сторонньої служби доставки продуктів.

Це також один із найбільш настроюваних варіантів, і він вартий своїх грошей, якщо у вас є особливі харчові уподобання або вас цікавить функція PlateJoy Path.

Загалом я вважаю, що використання PlateJoy є зручним і простим у використанні, що робить його хорошим підходом для людей, які занадто зайняті, щоб скласти меню та список покупок, але все одно хочуть готувати та насолоджуватися здоровою їжею вдома.

Залишити відповідь