Тепер виміряти інтенсивність ходьби стане легше. Американські вчені виявили, як прирівняти частоту ходьби до фізичних вправ з різною інтенсивністю. Вони пропонують простий спосіб для відстеження рівня активності ходьби, не покладаючись на тренажери або складні обчислювальні пристрої.

До дослідження залучили 80 учасників обох статей віком від 21 до 40 років. Добровольці виконали серію 5-хвилинних прогулянок на біговій доріжці з 2-х хвилинним відпочинком. Сеанси починалися зі швидкістю 0,5 м/год і поступово збільшувалися на ту ж цифру, поки учасники не переходили на біг або до того моменту, коли їх ЧСС не досягала можливого максимуму. Було встановлено, що близько 100 кроків на хвилину представляють помірну інтенсивність і дорівнюють 3 МЕТ (метаболічний еквівалент). Енергійна ходьба починається зі 130 кроків в хвилину і дорівнює 6 МЕТ.

Визначити кількість кроків в хвилину можна підрахувавши кроки протягом перших 15 секунд і помноживши їх на 4. Вчені продовжують наполягати на тому, що ходьба — це недорогий, практичний метод, що не вимагає спеціальних навичок, щоб покращити своє здоров’я.

Залишити відповідь