Якщо Вам знайоме словосполучення “правильне харчування”, то, напевно, Ви чули такі слова як курогрудка і вівсяноблін. Йтиметься сьогодні про здоровий і “правильний” сніданок, про дуже популярну страву – вівсяноблин. Це дуже проста у приготуванні страва і, як виявилося, досить смачна.

Як приготувати вівсяноблін

Складові:

  • Пластівці вівсяні – 40 г
  • Яйце куряче – 1 шт.
  • Молоко – 4 ст.
  • Сир твердий – 20 г
  • Банан – 0.5 шт.

Приготування вівсяноблину з солодкою начинкою

Вівсяні пластівці змолоти до стану грубої муки. Можна брати пластівці як швидкого, так і тривалого варіння. Рекомендую віддати перевагу останнім, оскільки саме вони найкорисніші за рахунок утримання великої кількості харчових волокон та мікроелементів.Якщо є вівсяне борошно, то можна використовувати його.
Вівсяну крупу зручно подрібнювати у блендері.
Пересипати борошно вівсяну в миску.Влити молоко. Якщо хочете зменшити калорійність блюда, використовуйте молоко зниженої жирності.
Додати 1 куряче яйце.
Віночком добре перемішати подрібнені вівсяні пластівці, яйце та молоко в однорідну масу.
Розігріти сковороду.Тут є дуже важливий момент. Овсяноблін готується на сковороді без олії (що теж знижує калорійність страви), тому сковороду потрібно брати з антипригарним покриттям.Якщо не впевнені як покриття сковороди, тоді поверхню можна змастити кулінарним пензликом, змоченим у краплі рослинної олії.
Вилити тісто на сковороду, розподілити по всій поверхні та смажити 2-3 хвилини.
За цей час приготувати начинку. Я покажу два варіанти начинки.1 варіант – твердий сир та банан. Тонко нарізати сир скибочками, а банан – кружальцями.
Перевернути млинець на інший бік…
… і одну його половину розкласти начинку. Смажити під кришкою 1 хвилину, далі накрити начинку вільною стороною млинця і смажити ще хвилину, поки|доки| сир повністю не розплавиться.
Все, вівсяноблін готовий. Подавати гарячим.

Другий варіант – приготування вівсяноблинку з м’який сиром та помідорою

На одну половину готового вівсянобліну намазати м’який сир, викласти скибочки помідора, накрити другою половиною млинця. Готово.

Як бачите, ні цукру, ні солі у рецепті немає. Ці інгредієнти абсолютно не потрібні, смак виходить збалансованим та повноцінним за рахунок начинки. Вівсяноблін це не тільки “правильний” сніданок, це ще й чудовий перекус, який чудово вгамує почуття голоду.

Залишити відповідь