Все частіше і частіше тренуйся вдома . Нестача часу, комфорт і спокій будинку – ось деякі з причин, які спонукають нас створити в ньому нашу спеціальну спортивну кімнату. Переваги множинні. За допомогою всього кількох продуктів ми можемо зміцнити всі наші м’язи ; нам не потрібно дотримуватись певного графіка; Причому, неважливо, яка погода на вулиці, адже вдома ми завжди почуваємося захищеними, чи то зима, чи літо. Щоб ви знали, які дії потрібно виконувати для досягнення ідеального тіла, у цій статті ми зосередимося на вправах із гумками для тонусу трицепсу . Ви будете здивовані результатами, яких досягнете за короткий час.

Вправи з гумкою для тонусу трицепса

Наявність гумки будинку часто зустрічається, якщо нам подобається займатися спортом. Це спосіб тренування нашого тіла без використання професійного обладнання, який займає багато місця та коштує великі гроші. З цієї причини бажано мати смуги з цими характеристиками, щоб почуватися добре як усередині, так і зовні. Крім того, ми зміцнюватимемо здоров’я, тренуючись постійно і для здоров’я . Щоб допомогти вам створити хороший розпорядок дня, у цьому розділі ми збираємось описати деякі вправи з гумками для тонусу трицепсу . Вам сподобається спостерігати за еволюцією цієї частини вашого тіла.

1. Тяга сидячи з резинками

Тяга на низком блоке с резинкой для фитнеса

Сидяче веслування з гумками зазвичай використовується для роботи з м’язами спини, але очевидно, що при його розвитку ми також активно задіятимемо руки. Таким чином, він ідеально підходить для перевірки наших трицепсів і отримання максимальної віддачі.

Для його виконання нам просто потрібно сидіти, напівзігнуті коліна . Коли ми перебуваємо в цьому положенні, ми повинні просмикнути гумову або гумку під ступнями. Як тільки це буде зроблено, необхідно підтягнути цей об’єкт до наших стегон. Щоб отримати максимальну віддачу від цієї вправи, важливо злегка тримати рух у точці, де гума розтягнута якнайдалі. Тільки тоді ми досягнемо мети, яку хочемо досягти.

2. Жим від грудей з гумками, одна з найефективніших вправ з гумками для тонусу трицепса

Press de pico con gomas elásticas

Як і в попередній вправі, Жим від грудей також багатоствольний. Це означає, що крім досягнення поставленої мети щодо трицепсів, ми також будемо отримати важливі результати в інших частинах тіла одним рухом . Наприклад, якщо ми хочемо ефективно опрацювати плечі, ця вправа ідеальна для цього. Те саме і з грудними клітинами.

Щоб отримати все вищезгадане, ми повинні пройти гуму за нашу спину . Таким чином, ми досягнемо збільшення натягу цього об’єкта. Далі необхідно просуватися руками вперед, імітуючи звичайний віджимання на руках або жим лежачи.

3. Концентрований локон на резинках

Curl Concentrado Con Gomas Elásticas

Ще одна з вправ з гумками для тонусу трицепса – це концентрований локон . Зазвичай це само собою викликає значний метаболічний стрес, але цей ефект множиться ще більше, якщо ми використовуємо браслети. Причина в тому, що точка максимальної активації збігається з точкою максимального скорочення . Крім того, ми також повинні додати більший натяг гуми .

Щоб виконувати це правильно, ми повинні підтримувати руку, а не лікоть на внутрішній стороні стегна. Також необхідно не вигинати спину . Після того, як описано вище, нам потрібно лише виконувати згинання ліктя .

4. Розтяжки на гумках, одна з найкращих вправ з гумками для тонусу трицепса

ejercicios con gomas для тонізування триголового м'яза

Накладні витрати розширення – це проста вправа. Крім того, він дозволяє тренувати не лише руки, а й плечі.

Таким чином, щоб виконати їх we тільки потрібно тримати один кінець гуми за спиною . Що стосується іншої крайності, важливо розмістити його за шиєю чи головою. У той момент, коли ми потягнемося, ми зможемо опрацювати трицепс .

5. Забивати локони на резинках

ejercicios con gomas для тонізування триголового м'яза

Якщо ви шукаєте просту вправу для роботи з руками, але в той же час дуже ефективне , ви повинні включити завиток молотком на резинках у рутині. Для цього потрібно просто наступити на гуму, зазвичай посередині, і зігнути лікті, хапаючись за кожен кінець однією рукою, щоб викликати напругу у верхніх кінцівках. Звісно, ​​і на трицепс. Спуск завжди має бути повільним та контрольованим. .

Незважаючи на свою простоту, цю вправу не слід недооцінювати . Причина в тому, що він може значно задіяти як м’язи, що входять до складу передпліччя, так і супінатор. Іноді краще менше, та краще, і нам не потрібно виконувати надмірно складні рухи, щоб досягти хороших результатів.

Залишити відповідь