Вітаємо всіх, кому цікавий здоровий спосіб життя і спорт! Сьогодні ми з вами обговоримо, як бинтувати боксерські бинти і навіщо це робити.

Боксерський бинт – це стрічка, за допомогою якої спортсмен фіксує кисть і пальці. Необхідно це для того, щоб захистити руки від пошкоджень – тріщин, переломів, вивихів, розтягнень і т. Д.

Зав’язувати бинти треба не тільки під боксерські рукавички, але і при заняттях кікбоксингом або іншими видами єдиноборств. Підбирається інвентар індивідуально, але існує кілька важливих правил і рекомендацій, які дозволять зробити це правильно.

Види і особливості оснащення

Стандартний боксерський бинт є стрічкою з петелькою і липучкою для фіксації. Відсутність цих елементів зробить використання оснащення незручним. Вони можуть мати різну довжину. Допустимий мінімум 2,5 метра. Довжину бокс. бинта визначає спосіб намотування, розмір руки, рукавичок і інші індивідуальні фактори. Оптимальним вважається формат в 3,5-4,5 метра.

Крім довжини при виборі боксерського бинта треба звертати увагу на матеріал. У продажу є два доступних варіанти:

  • Вироби з бавовни. Такі моделі характеризуються рядом переваг. Вони мають демократичну вартість, виключають можливість здавлювання судин, прості в обслуговуванні, відмінно вбирають вологу, довговічні. Але тим, хто тільки хоче навчитися намотувати боксерські бинти, такий варіант може не підійти. Розташувати шари рівно буде важко. Бавовняні вироби – вибір профі.

  • Еластичні бинти. Такі моделі відмінно підійдуть для новачків. Вони прекрасно лягають на руку, але еластичним матеріалом набагато простіше перетягнути зап’ястя і порушити кровообіг. Внаслідок, з’являються набряки, болі, дискомфорт.

Незалежно від обраного варіанту, щоб продовжити термін служби виробу, необхідно доглядати за ним. Не можна кидати бинт в розгорнутому вигляді, слід просушувати його, згортати, регулярно прати.

алгоритм дій

Швидко зав’язати боксерські бинти вийде тільки через час за умови постійних тренувань. Існує кілька способів намотування, але найефективнішим і найпоширенішим є варіант через пальці, схему в картинках знайдете нижче. Алгоритм дій досить простий, і складається з наступних кроків:

  • Чіпляємо петлю за великий палець руки так, щоб стрічка виявилася зверху, а не на долоні.
  • Обертаємо стрічку 2-3 рази навколо зап’ястя.
  • Наступний крок – оборот навколо великого пальця. Можна зробити 1-2 шари.
  • Двічі обмотуємо руку в області кісточок.
  • Потім обмотуємо кожен палець, починаючи з вказівного. Після того, як ви обмотали нижню фалангу, обводимо стрічку навколо зап’ястя. Так робимо після кожного пальця.
  • Завершальний етап – пару обертів навколо ударної поверхні руки і фіксація на кисті за допомогою липучки.

Головна помилка новачків – поспіх. Не слід поспішати. Треба накладати шар за шаром так, щоб отримати ідеальну поверхню. Приклад правильно забинтованою руки можна побачити на фото. Складочки, нерівності, грудки – все це не дасть нормально працювати під час тренінгу. Намотувати треба помірно щільно, але не перестарайтеся.

Ми постаралися доступною мовою розповісти вам про основні принципи бинтування рук перед заняттями єдиноборствами або боксом. Якщо ви будете дотримуватися представлених рекомендацій, то зможете уникнути неточностей і травм.

Дивіться також відео:

Ми бажаємо вам удачі в освоєнні нових спортивних вершин, і просимо приділити хвилину свого часу, і поділитися статтею з друзями. Для цього, досить розмістити її на своїй сторінці в соц. мережах. 

0

Залишити відповідь