Здоровий спосіб життя – абсолютний тренд XXI століття. Сьогодні, як ніколи раніше, стало модним стежити за собою. За своїм здоров’ям, харчуванням, зовнішнім виглядом. Саме тому всі без винятку знають, що таке фітнес. Фітнес – це комплекс методик, спрямованих на загальне зміцнення організму, а також схуднення або корекцію фігури.

Як стверджують фахівці, поняття «спорт» і «фітнес» варто розділяти. Так як фітнес – це не тільки фізичні навантаження, але і певна система харчування, яка підбирається індивідуально для кожного. Він не вимагає від людини жертв і самокатувань. Мета фітнесу – надавати сприятливий вплив не тільки на фізичне, а й на психічне здоров’я людини.

Сьогодні практично в кожному місті є свій фітнес-клуб. І всі вони затребувані. Як правило, люди, хоч раз відчули на собі всі принади фітнесу, починають регулярно їм займатися. А якщо ж фінансове становище не дозволяє оплачувати послуги тренера, то вправи цілком можна виконувати вдома. Фітнес доступний для всіх верств населення.

Результатом залучення людей до здорового і активного способу життя став зростаючий попит на товари для спорту і фітнесу. Багато великих магазини спорттоварів вже відкрили додаткові відділи, де можна купити товари для фітнесу. Розглянемо, що можна знайти на прилавках реальних і віртуальних магазинів.

хороший смартфон

Сучасний смартфон – не просто мобільний телефон. Перш за все – це дисплей, за допомогою якого можна здійснювати безліч дій. Наприклад, в парі з мобільним додатком, можна відстежувати свою фізичну активність, отримувати корисні рекомендації та стежити за здоров’ям. Сьогодні велика кількість корисних додатків можна завантажити безкоштовно.

Одяг для фітнесу

Спортивна форма для занять фітнесом в більшості випадків виготовляється зі спеціального синтетичного матеріалу. Перевагами такого одягу є те, що вона абсолютно не мнеться, не втрачає форму, на ній не видно піт, а головне, вона дозволяє шкірі дихати.

Взуття для фітнесу

Повсякденне взуття під час занять фітнесом недоречна. Як правило, на тренуваннях використовують полегшені моделі кросівок або чешки. Кожен з напрямків фітнесу має свої особливості і вимоги до спортивної форми.

Устаткування для фітнесу

Люди, які обрали для занять спеціалізовані фітнес-клуби, не ламають голову над покупкою устаткування. Все необхідне надає клуб. А для тих, хто займається самостійно, магазини товарів для фітнесу пропонують широкий асортимент пристосувань для виконання вправ.

Такі як обручі, м’ячі (фітболи), що обертаються балансувальні диски, килимки, скакалки, еспандери та інші. Кожен з цих атрибутів має своє призначення. Наприклад, обручі і балансувальні диски допоможуть прибрати зайві сантиметри в талії. Еспандери, в залежності від моделі, зміцнюють м’язи рук або ніг. А фітболи сприятливо впливають на поставу, гнучкість і координацію рухів.

Тренажери

Існує кілька різновидів тренажерів для фітнесу:

  1. Кардіотренажери . До них відносяться бігові доріжки, велотренажери, степпери, гребні тренажери і інші. Вони виконують відразу дві функції. По-перше, тренують дихальну та серцево-судинну систему. А по-друге, покращують обмін речовин і тим самим допомагають зменшити вагу.
  2. Силові тренажери . Це так звані скульптори тіла. Вони впливають на певну групу м’язів. І завдяки індивідуально підібраним фізичним навантаженням можна коригувати проблемні ділянки фігури.
  3. Штанги і гантелі , ці представники спортінвентарю є прабатьками всіх тренажерів. Але, не дивлячись на свою довгу історію, вони до сих пір популярні і затребувані. Причиною цього є їх ефективність, компактність і простота використання.

Виробники спортивних товарів для фітнесу постійно вдосконалюють вже існуюче обладнання та регулярно випускають нові пристосування для занять фітнесом. Адже фітнес в сучасному світі не тільки спосіб тримати себе в хорошій формі, а ціла культура, у якій з кожним днем ​​з’являється все більше і більше послідовників.

Залишити відповідь