Звичайно ж, стати вищим на голову у вас не вийде, але принаймні 2-3 сантиметри ви точно можете собі додати, причому природним шляхом. 

Поради остеопату: як збільшити своє зростання

Високе зростання – для багатьох ознака привабливості. Саме тому часто люди хочуть стати трохи вищими, навіть якщо їм уже за двадцять п’ять і, здавалося б, період зростання організму давно минув. Заняття на турніку, плавання, розтяжка ми не раз чули про те, що фізичні навантаження допомагають у цьому питанні. Оскільки з віком проявляється тенденція до зменшення зростання, відмінний результат буде у тому випадку, якщо зростання залишиться незмінним. Про те, як можна підрости, розповідає остеопат, краніопостуролог, співавтор методу Краніобаланс Володимир Животов.

Люди, старші 25 років, іноді можуть збільшити свій зріст на 1-3 см. Це реально.

Зростання людини багато в чому визначають умови, у яких вона розвивається. Важливу роль також відіграють спадковість, спосіб життя та екологія. Середнє зростання чоловіка становить 176-180 см, у жінок він трохи нижче – 164-168 см. Вважається, що зростання юнаків завершується до 18-21 року, а дівчата ростуть до 15-18 років. До того ж, що далі від екватора живе людина, що менше отримує сонячних променів, то раніше вона припиняє рости. Тим часом у деяких зростання триває до 25 років. Однак навіть якщо ви вже переступили цей віковий рубіж, не варто зневірятися.

Поради остеопату: як збільшити своє зростання

Люди старше 25 років іноді можуть збільшити своє зростання на 1-3 см. Це реально, і для досягнення мети не потрібно приймати дорогі добавки або робити хірургічну операцію з витягування ніг. Головне — правильно використовувати внутрішні резерви організму: регулярно займатися спеціальними фізичними вправами, які сприятимуть випрямленню хребта. Отже, якщо ви хочете підрости, дотримуйтесь кількох простих правил.

1. Робіть плавну розтяжку

Щоденний розвиток гнучкості тіла призводить до того, що м’язи та сухожилля розтягуються, а хребет вирівнюється.

Найпростіша вправа – це нахили вперед: намагайтеся дістати до підлоги кінчиками пальців рук.

Поради остеопату: як збільшити своє зростання

Прекрасно сприяє розтяжці тіла вправа «Підняття неба». Встаньте прямо, опустіть руки вниз, розслабте м’язи, поставте ноги разом. Потім підніміть руки вгору (роблячи у своїй глибокий вдих через ніс), долоні направте до неба і тримайте їх перпендикулярно передпліччям. Подивіться на пальці рук, затримайте подих. Потім через сторони опустіть руки вниз, плавно видихаючи ротом, опустіть голову та подивіться вперед. Повільно повторіть вправу близько 5-10 разів.

2. Підтягуйтесь на турніку вечорами

Висіть на турніку протягом декількох секунд ближче до вечора. Не рекомендую прикріплювати до ніг обважнювачі, оскільки підвищене навантаження може не тільки спровокувати хворобливі відчуття, а й призвести до появи проблем із поперековим відділом хребта та плечовим поясом. Важливо практикувати цю вправу щодня.

Поради остеопату: як збільшити своє зростання

3. Плавайте брасом

Регулярні заняття плаванням допомагають покращити дихання та розтяжку тіла. Особливо добре витягує хребет під час плавання брасом. Зрозуміло, стежте за харчуванням. Важливо не лише займатися фізичними вправами, а й загалом стежити за своїм здоров’ям, збалансовано харчуватися. У раціоні повинні бути присутні овочі та фрукти, сир, сир, молоко, риба, злаки.

Поради остеопату: як збільшити своє зростання

4. Пам’ятайте про вітамін D

Найважливішими компонентами для зростання є цинк, кальцій та вітамін D. “Вікове” зменшення зростання може бути симптомом дефіциту вітаміну D, тому важливий крок на шляху до його збереження – здати кров на вітамін D. Прийнята норма (від 30 до 100 нг/мл.) не витримує критики. Коли ви кладете цукор у каву або чай, адже вам не потрібно 8 ложок замість однієї. Чому ж тоді наш організм, у якому все так точно зведено одне до одного і в механічному, і біохімічному відношенні, допускає такі великі коливання? Концентрація вітаміну D у крові дорослої діяльної людини має бути не менше 70 нг/мл, а краще – 90 нг/мл. 

Поради остеопату: як збільшити своє зростання

5. Займіться поставою

Випрямлення хребта може призвести до зростання у людей, які мають проблеми з поставою, які страждають від сколіозу або сутулості. Лікування у лікаря-остеопату допомагає вирівняти та врівноважити тіло, при цьому його надмірні вигини та розвороти випрямляються, відновлюються баланс та симетрія в організмі. Збільшення зростання на 1-3 сантиметри в цьому випадку – приємний бонус. Крім того, своєчасне виправлення постави дозволяє зупинити розвиток багатьох захворювань, усуває дискомфорт у тілі та позбавляє проблем, що турбують протягом кількох років. 

Поради остеопату: як збільшити своє зростання

У жодному разі не намагайтеся збільшити своє зростання за рахунок такої, здавалося б, «очевидної» дії як витягування хребта — підводне або сухе, що стосується поперекового або шийного відділу. Ефект від таких маніпуляцій буде протилежним, навіть стан здоров’я може погіршитися. Також перед прийомом вітамінів та заняттям будь-якими видами спорту проконсультуйтеся з лікарем.

Залишити відповідь