Щоденне прокачування цих м’язів може дати негативний ефект.

Шлях до ідеальної фігури буває непростим. Велика кількість тренувань та правильне харчування допоможуть досягти результату, але важливо також вивчити величезну кількість інформації. Адже іноді ми робимо помилки, які уповільнюють досягнення результатів.

Щоб зробити низ живота плоским, потрібно працювати над поперечним м’язом преса. Також необхідно харчуватися правильно та виконувати кардіотренування у вашій зоні жироспалювання.

Головна помилка при прокачуванні преса

Деякі новачки у спорті впевнені: якщо часто працювати над пресом та виконувати вправи, жир піде, а талія стане тоншою. На жаль так не працює. Більш того, при неправильному підході до харчування та закачування преса ефект може бути зворотним. Талія стане тільки більше під обсягом м’язів та жирового прошарку.

Дуже часто ми закачуємо прямий м’яз преса, виконуючи класичні підйоми корпусу чи ніг. Так, саме вона відповідає за появу кубиків, про які ми так мріємо. Але перетренована пряма не принесе нам нічого доброго. При гіпертонусі вона тисне на хребет, ускладнює дихання, погіршує кровообіг нижніх кінцівок. Це може спровокувати різні захворювання.

Прес – дуже сильна група м’язів. При звичайній роботі вони використовуються тільки на 3-5%. Якщо ж працювати на максимумі, з’являться болючі відчуття та принесуть дискомфорт під час тренувань.

Якщо ж ви мрієте про тонку талію і плоский живот, працювати потрібно над м’язом, на який ми не звертаємо уваги. А може, навіть не знаємо про її існування, тому що це внутрішній м’яз і ховається він під прямим. Йдеться про поперечний м’яз. Саме вона дозволяє формуватися тонкої талії, гарною поставою і не допускає випинання передньої стінки живота.

Як робити скручування для прокачування поперечного м’яза

Питання, звичайно, досить банальне, але все ще актуальне і дуже важливе. Усі проблеми починаються з неправильної техніки.

Техніка виконання

  • Лягаємо на килимок. Руки тримаємо біля скронь, лікті дивляться чітко вперед.
  • Небагато підкручуємо таз, відриваючи його на 1-2 см від підлоги. Паралельно з цим тиснемо стопами в підлогу.
  • Відриваємо корпус від підлоги на 30-40 градусів (піднімаються лише плечі та лопатки), втягуючи нижню частину живота. Концентруємося на цій зоні та тримаємо її у напрузі. Поперек притиснута до підлоги.
  • Опускаємося у вихідне становище.

Це правильний варіант скручування, але часто їх робити не варто.

Незвичайна вправа, яка допоможе прибрати жир унизу живота

Крім класичних скручування, є ще одна вправа, яка допоможе прибрати жир внизу живота. Називається воно “ліфт” – це варіація вакууму.

Техніка виконання

  • Стаємо на карачки. Ноги разом, долоні знаходяться під плечима і притиснуті до підлоги, лопатки опущені вниз і зведені груди вперед.
  • З видихом, починаючи з м’язів тазового дна, плавно скорочуємо поперечні м’язи, йдучи вгору до ребер.
  • Затримуємось у такому положенні 15-30 секунд, поступово можна збільшувати час.
  • Розслаблюємося, видуємо живіт і повторюємо вправу.

Виконуємо 5-8 таких циклів.

Цю вправу можна робити у будь-який час: натще або через якийсь час після їжі, не відразу. Це не діафрагмальний вакуум, і ми не впливаємо на шлунково-кишковий тракт. Однак не варто робити цю вправу під час менструації та хворобливої ​​овуляції.

Ще одним важливим пунктом будуть кардіотренування. Їх потрібно робити у вашій пульсовій зоні жироспалювання, вона розраховується індивідуально. Тренування мають бути помірними, займатися до знемоги не можна. Однак, якщо ви все ж таки хочете провести інтенсивне тренування, пам’ятайте про те, що організм повинен добре відновитися після.

Залишити відповідь