Сьогодні ми розберемо наболіле питання від наших читачів, а звучить він так: «Чому я не худну на правильному харчуванні?», Адже зазвичай при переході на ПХ вага йде. Але чому він не зменшується у Вас?

Чому на ПХ не йде вага

 • Перша причина чому люди не можуть систематично худнути – це немає чітко поставленої мети для досягнення результату. Вони просто кажуть я хочу схуднути, але їх вага не знижується, так як немає конкретики на скільки. Адже невизначені думки призводять і до невизначеним результатам. Наша мета повинна бути чіткою, наведемо приклад: «З кожним днем ​​я стаю все більш стрункішою і зайві кілограми залишають моє тіло, (такого-то місяця або числа) моя вага становить (Х) кілограмів». За допомогою цієї фрази підключатися сили підсвідомості для служіння Вашим інтересам.

 • Друга причина випливає з першої, ні чіткого плану для досягнення мети. Що саме потрібно робити? Розберемо це на наступному прикладі. Людина хоче схуднути на (Х) кілограмів, як це зробити максимально просто і швидко щоб результат був дуже тривалим?

Приклад плану дій:

 • Проконсультуватися з дієтологом або самостійно скласти меню ПХ на кожен день на 1200 ккал .
 • Займатися 3 рази в тиждень силовими і кардіо навантаженнями будинку або в спортзалі.
 • Дотримуватися питний режим щодня.
 • Робити щоденні заміри ваги в один і той же час і так далі.

Тепер траєкторія Ваших дій стає більш наочною. Рекомендуємо план написати не тільки на папері, а й занести в планувальник завдань на смартфоні з нагадуванням виконання. Пропишіть чітко повторювані дії, які стануть невід’ємними ритуалами в Вашому щоденному житті.

 • Третя причина – це немає відстеження результату. Рекомендуємо перед початком вдосконалення себе записати і заміряти всі свої дані, а найкраще ще й сфотографувати до і після початку тренувань. І кожен день намагатися вести облік Ваших дій, відчуттів і ваги. Так буде більш видно прогрес, як він і повинен проходити. У хвилини стресу, коли захочуть опуститися руки подивіться на вже виконану роботу і не здастеся.

 • Четверта причина – немає підтримки з боку близьких. Перш ніж сідати на ПХ поговоріть зі своїми близькими і поясніть чому для Вас так важливо схуднути і добре виглядати. Нехай вони включатися в процес і допомагатимуть, а не гальмувати пропонуючи з’їсти смачний пиріжок і пропустити тренування, примовляючи при цьому «Навіщо тобі худнути, ти і так добре виглядаєш». Якщо зіткнулися з такою ситуацією, то стає абсолютно ясно, що цим людям вигідно, щоб Ви були залежні від них. Щоб не гарнішала, адже тоді станете краще, ніж вони.

 • П’ята причина – це переїдання. Обов’язково перед прийомом їжі за 10-15 хвилин попийте води. Їжте з невеликої чаші і повільно. Намагайтеся їжу ретельно переживати, а не ковтати. Багато дієтологів радять закінчувати трапезу з почуттям легкого голоду, тому що наш мозок не встигає обробити інформацію, що він поїв. Почуття насиченості від їжі приходить тільки через тридцять хвилин після. За допомогою такого способу, є можливість уникнути тяжкості в животі після прийому їжі.

 • Шоста причина – це швидкий перехід на ПХ. Коли при різкому переході на правильне харчування організм не встигає зорієнтуватися він почне отримувати сильний стрес. Він звик споживати певну кількість калорій і втрачати їх не хоче. Енергія втрачається і вже немає сил для повноцінного тренування.

 • Сьома причина – це мала фізичне навантаження. Чим людина стає старше, тим більше спортивні навантаження необхідні для організму. Спорт дає енергію для оздоровлення всього тіла. Нагадаємо знамените латинський вираз «В здоровому тілі  здоровий дух». Особливо після 45 років це не просто Ваш вибір, йти на тренування чи не йти, це Ваша робота. Багато хто не може зрозуміти, що заняття фізичною культурою необхідно також, як і дихати повітрям.

 • Восьма причина – це уповільнений обмін речовин. Через збій в організмі поживні речовини не звертаються в енергію, а накопичуються у вигляді жирових складочок – це і є уповільнений метаболізм. Приводом для цього можуть стати підвищення віку, неправильне харчування і зменшення фізичної діяльності.

Це основні причини чому люди не худнуть на правильному харчуванні. Підходьте до цього процесу позитивно, без нервів і стресів. Вважайте калорії в щоденному харчуванні і не забувайте про легкі перекуски. Скористайтеся нашим онлайн калькулятором для розрахунку денної норми калорій. Складіть свій список продуктів для ПХ і меню на тиждень.

Щодня в один і той же час фіксуйте свою вагу і досягнення. Пам’ятайте про свою мету і наближайтеся до неї. Удосконалюйтеся без насильства над собою.

Залишити відповідь