Один з кращих способів підняти настрій і життєвий тонус — це довга прогулянка по парку або лісі. Справа в тому, що організм постійно відчуває нестачу кисню через те, що нам доводиться майже весь час проводити в закритих приміщеннях. Забруднена атмосфера мегаполісів не дозволяє їх жителям отримувати вдосталь кисню навіть на прогулянках. В результаті цього з’являється хронічна втома, починаються головні болі, слабшає імунітет, що тягне за собою постійні простудні захворювання. Якщо не виходить з’їздити за місто, то можна побалувати себе кисневим коктейлем в домашніх умовах.

Про користь і шкоду кисневих коктейлів

Зміст

  • Інгредієнти для кисневого коктейлю
  • Як приготувати кисневий коктейль
  • Рецепти кисневих коктейлів

Інгредієнти для кисневого коктейлю

Цей неймовірно корисний і смачний напій виглядає як піна, що складається з маленьких пухирців кисню. Приготувати кисневий коктейль вдома зовсім не важко. Він виготовляється на основі чаю, соку, настою трав, сиропу або молока, які необхідно довести до стану піни з допомогою кисню і піноутворювача.

Для приготування кисневого коктейлю знадобляться основа, кисень, піноутворювач, коктейлер або кисневий міксер. Коктейлер – це прилад, у вигляді ємності з аератором, що регулює подачу кисню, а також концентратори кисню і краном для виходу напою. Кисневий міксер теж відмінно впорається з цим завданням, в ньому можна готувати дуже смачні коктейлі з різним складом.

Як приготувати кисневий коктейль

Знаючи з чого складається кисневий коктейль, можна сміливо приступати до його приготування. Отже, візьмемо за основу яблучний сік, додамо в нього піноутворювач (одна чайна ложка на літр соку), наллємо все це в міксер. Потім на кілька секунд до міксери підключаємо балон з киснем або концентратор, а після цього включаємо міксер на 10-15 секунд. Тепер корисний напій готовий! Потрібно пам’ятати, що максимальною концентрація кисню в коктейлі є відразу після приготування, тому не варто готувати його на запас, а краще випити відразу.

Потрапляючи в шлунок, кисень, що міститься в напої, всмоктується в кров, а потім насичує їм всі органи і системи. Це допомагає прискорити обмін речовин, зняти втому, поліпшити роботу мозку, дихальної і кровоносної систем. Крім того, кисневий коктейль підвищує імунітет, рятує від гіпоксії, благотворно впливає на роботу нервової системи, покращує сон, а також підвищує працездатність.

Рецепти кисневих коктейлів

Коктейль «Бадьорить»

Змішати 50 мл яблучного і 30 мл вишневого соку, додати 1-2 гр. піноутворювача (композиція для кисневих коктейлів). Вилити цю суміш в міксер і додати кисень. І можна пригощатися прекрасним напоєм з кислуватим смаком, який подарує заряд бадьорості і життєвих сил.

Коктейль «Цілющий»

Додати 1 чайну ложку меду в 50 мл відвару шипшини. Влити суміш в міксер, змішати з піноутворювачем і збагатити киснем. Такий коктейль підвищує імунітет і нормалізує тиск.

Тепер ви знаєте, як робити кисневий коктейль, а значить зможете отримувати задоволення від цього чарівного напою і пригощати ним своїх близьких.

Залишити відповідь