Непривабливі пахвові западини з жировими валиками – наболіла проблема багатьох жінок. Фахівці переконані, що такі складки є не надмірною вагою, а недостатньо розвиненими м’язами рук і грудей. Боротися з ненависними вушками можна і в домашніх умовах, і за допомогою нових розробок косметології.

Давайте спочатку позначимо причини появи делікатної проблеми

  1. Зайва вага.
  2. Слабкий тонус м’язів.
  3. Постава.
  4. Правильна зручна білизна та спортивний одяг.

Сьогодні ми обговоримо, як же все-таки прибрати жир з пахв ефективно та максимально швидко?

Спорт

Аеробні вправи активно спалюють жир у проблемних зонах, а силові тонізують м’язи та надають їм пружного вигляду. Регулярні заняття допоможуть скоригувати дефект вже за 3-4 тижні, а за кілька місяців зведуть його до мінімуму.

Вправи на верхню частину корпусу:Жим лежачи і сидячи

Жим – це найкраща комплексна вправа для плечей, вона проста, неважко навчитися робити. Жим штанги/гантелей на похилій/горизонтальній лаві.

 Розведення рук у сторони з гантелями чи еластичною стрічкою/експандером.
Ця вправа досить проста за технікою. Візьміть гантелі до рук і ляжте спиною на підлогу. Підніміть руки вгору перед собою і починайте розводку гантелі в сторони. При цьому руки трохи зігнуті у ліктях. Протягом усі вправи утримуйте руки в напрузі, намагайтеся відчути свої м’язи рук та грудей. Також можете спробувати ускладнити вправу, виконавши її лежачи на лаві чи фітнесболі.

Одним з найбільш ефективних методів боротьби з жировими валиками вважаються віджимання з широкою та вузькою постановкою рук , бонусом будуть підтягнуті м’язи грудей. Виконувати віджимання можна як з колін, так і з планки. Постеліть килимок для фітнесу на підлогу. Стати колінами на килимок, ноги схрестіть. Обіпріться руками і починайте виконувати віджимання. Спина пряма, таз не провисає та не прагне вгору. Контролюйте рухи, вони мають бути плавними і без ривків. Зробіть 12-15 повторень. Для тих, хто тільки навчається, можна розпочати з віджимань від стіни.

 Якщо ви не любите односкладові та монотонні вправи та силове навантаження, то для вас можемо запропонувати такі заняття, як тай-бо, пілатес, плавання чи пілон.

Догляд

З приємних рекомендацій – масаж, самомасаж та обгортання. Процедура самомасажу характеризується пощипуючими, розминаючими та струшуючими рухами в проблемній зоні пахв і рук. Сеанс необхідно завершити м’яким погладжуванням шкіри. Можна посилити результат, нанісши на розігріту зону жироспалюючий крем, також підключити процедури обгортання та скраб. Жироспалювальна маса наноситься на проблемну ділянку, після чого вона обмотується плівкою на 40-60 хвилин. Потім склад змивається зі шкіри теплим струменем води. Сеанси слід проводити 2-3 рази на тиждень.

Харчування

Дотримання правильного, збалансованого та різноманітного раціону також сприяє зменшенню жирових скупчень у пахвовій зоні, покращує загальне самопочуття та гарантує приплив сил.

Залишити відповідь