Як схуднути максимально швидко? Найкращі способи прискорити спалювання жиру.

Ожиріння зараз стало проблемою для багатьох дорослих людей, дітей та підлітків. Щоб бути здоровим і мати гарну, підтягнуту фігуру, знадобиться неабияка сила волі і бажання працювати над собою. Зазвичай процес схуднення йде повільно. А як його пришвидшити?

Як прискорити процес схуднення за допомогою спортивних занять?

Для прискорення жиросжигания можна зробити таке:

 1. Займатися аеробними навантаженнями – біг, ходьба, плавання, присідання, фітнес. Поєднувати їх із виконанням силових навантажень – підняття тяжкості, пілатес.
 2. Влаштовувати інтервальні тренування, які змушують метаболізм працювати інтенсивніше. Інтервальне тренування передбачає чергування підвищеної активності з помірною.
 3. Підвищувати свою щоденну фізичну активність. Не потрібно записуватись на додаткові заняття у спортивний зал. Варто, наприклад, відмовитися від їзди машиною або громадським транспортом і добиратися на роботу і додому пішки. Якщо це неможливо, то виходити на 1-2 зупинки раніше і ходити. Також можна завести собаку і гуляти з нею, підніматися сходами пішки, а не на ліфті.

Як прискорити процес схуднення за допомогою спортивних занять?

Увага! Тренуватися потрібно регулярно, щоб організм звик до постійних фізичних навантажень та легше їх переносив. До тренувань у спортивному залі можна додати вправи у домашніх умовах.

Як прискорити втрату кілограмів за допомогою харчування?

Для швидкого схуднення необхідно правильно харчуватися, тому що користі від одних спортивних занять не буде. На що слід звернути увагу при складанні щоденного раціону:

 1. Намагатися вживати більше білка. Завдяки білку ростуть м’язи і йде жир. Крім того, у білковій їжі відносно небагато калорій. Багато білка в курячих яйцях, морепродуктах, бобових культурах, молочних продуктах та м’ясі нежирних сортів (яловичина, телятина, курка, кролятина).
 2. Приблизно половина раціону повинна складатися із фруктів та свіжих овочів. Якщо поїдати їжу, багату на клітковину, це допоможе довше залишатися ситим при мінімальному вживанні калорій. Щодня на день варто з’їдати 1-2 порції будь-яких фруктів і вдвічі більше овочів (додавати в них сіль та цукор не рекомендується).
 3. Зменшити вживання їжі, багатої на вуглеводи. До неї належать макарони, рис, хліб. Вони можуть бути повноправною частиною здорового раціону, але їхнє обмеження або повне виключення з нього допомагає схуднути швидше. Якщо немає можливості повністю відмовитися від такої їжі, варто віддавати перевагу продуктам із цільних злаків.
 4. Не відмовлятися від перекушування, але перекушувати правильно. Як перекушування підійде легка їжа: натуральний йогурт, горіхи, ягоди, салат з овочів або фруктів, тофу, запечена куряча грудка з ароматними травами.

Як прискорити втрату кілограмів за допомогою харчування?

Увага! Уникайте харчових добавок та препаратів, виробники яких обіцяють швидкий метаболізм та прискорене схуднення. Вони не є ефективними для схуднення і можуть завдати шкоди організму.

Декілька секретів швидкого схуднення

Ще кілька порад для прискореної втрати ваги:

 1. Випивати перед їжею склянку води.
 2. Додавати в їжу трохи гострих спецій.
 3. Відмовитися від перекушування чіпсами, цукерками або печивом.
 4. Повноцінно відпочивати та висипатися.
 5. Пити більше чистої води без добавок, барвників та смакових ароматизаторів.
 6. Спати в прохолодному приміщенні або з прочиненою кватиркою.

секрети швидкого схуднення

Процес схуднення – це заняття, що потребує терпіння та високих тимчасових витрат. Проте є кілька секретів, завдяки яким результат можна прискорити.

Залишити відповідь