Сидячий спосіб життя і відсутність регулярного фізичного навантаження негативно позначаються на здоров’ї. В першу чергу це загрожує розвитком сутулості. При такому захворюванні псується постава людини: плечі стають круглими, живіт випинається вперед. М’язи спини стають слабкими і нездатними до високих навантажень. З цієї статті ви дізнаєтеся кілька ефективних способів для лікування спини і позбавлення від сутулості.

м’язовий корсет

Його можна придбати в будь-якій аптеці. М’язовий корсет фіксує хребет в певному положенні, надаючи фігурі правильну поставу. Носити його необхідно якомога частіше – завжди надягайте корсет, коли знаходитесь вдома. Так м’язи звикнуть до правильного положення.

масаж

Ефективним засобом у боротьбі з сутулістю вважається професійний масаж . Прямий вплив на хребет допомагає зміцнювати м’язи і відновлювати природне положення. При лікуванні сутулості правильний масаж дозволяє швидше і ефективніше досягати результатів.

Фізичні вправи

Щоб відновлювати природне положення хребта, необхідно додати в режим дня фізичну активність. Правильні вправи допомагають лікувати сутулість. До ефективних вправ відносяться:

  • Планка. Займіть положення в упорі лежачи, зігнувши руки в ліктях. У такій позиції по черзі піднімайте ноги спочатку до живота, а потім до сідниць.
  • Присідання. Ця вправа також позитивно впливає на м’язи спини. Поставте ноги на ширині плечей, спину тримайте рівно. Виконуйте присідання під кутом в 90 градусів.
  • Висіння на турніку. Необхідно висіти на перекладині по 10 секунд не менше 5 разів на день. У такому положенні тіло витягується, м’язи спини і плечей отримують розслаблення.
  • Розтяжка. Обов’язково робіть щоденну зарядку, що включає в себе загальні елементи розтяжки. Перед розтяжкою розігрівайте м’язи не менше 3 хвилин.

Важливо виконувати всі вправи систематично. При лікуванні сутулості потрібно використовувати комплексний підхід – застосовуйте всі перераховані вище методи. Так ви зможете швидше досягти результату.

Залишити відповідь